Без комиссии
1  / 3
Дуплекс в Рованцях ,можливе розтермінування - фото 1
Дуплекс в Рованцях ,можливе розтермінування - фото 2
Дуплекс в Рованцях ,можливе розтермінування - фото 3

Дуплекс в Рованцях ,можливе розтермінування

Рованцы

Пожаловаться
72 000 $
878 $ за м²
7 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 декабря 2025, ID: 4615701
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 82 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3 сот.
Описание
Дуплекси у Рованцях ,на стадії будівництва у гарному місці.

Площа:82 м2
Планування:3 спальні,кухня -вітальня ,сан вузол,коридор,високе горище.

Площа землі: 2.42 і 3.25

Буде Огороджена територія,бруківка

Комунікації : централізоване водопостачання,світло від ОБЛЕНЕРГО,вигрібна яма з бетонних кілець 12 куб.

Твердий доізд

На даному етапі можливе Розтермінування!

Даруємо сертифікат на знижки на усі необхідні матеріали для ремонту,організація ремонтних робіт .

Деталі по телефону
Обратная связь
Андрій Любарт Нерухомість
офлайн