Без комиссии
1  / 8
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 1
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 2
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 3
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 4
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 5
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 6
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 7
Дуплекс Крюківщина. Без комісії - фото 8

Дуплекс Крюківщина. Без комісії

Крюковщина

Пожаловаться
99 000 $
868 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 октября 2025, ID: 4409735
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 114 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2.3 сот.
Описание
Продається просторий дуплекс у селі Крюківщина, у сучасному житловому комплексі “Беверлі-Хіллз”.
Будинок розташований на закритій території з охороною та відеоспостереженням, що забезпечує максимальний рівень безпеки та приватності для мешканців.

Загальна площа: 114 м²
Поверховість: 2 поверхи + мансардний рівень
Кількість кімнат: 4
Санвузли: 2
Ділянка: 2,3 сотки

Дуплекс побудований із якісних матеріалів та має продумане функціональне планування.

На першому поверсі розташована простора кухня-вітальня з виходом на задній двір, санвузол та передбачено місце під гардероб або комору. Вітальня світла та простора завдяки великим панорамним вікнам, які створюють відчуття відкритого простору.

Другий поверх включає три окремі спальні та другий санвузол. Кімнати мають правильну форму, що дозволяє легко облаштувати простір під свої потреби — спальню, дитячу чи робочий кабінет.

Мансардний поверх — повноцінне приміщення, яке можна використовувати як додаткову кімнату, ігрову зону, гардероб або робоче місце.

Комунікації всі підключені: електрика, вода,каналізація. Опалення автономне, що дозволяє регулювати комфортну температуру в будь-яку пору року.

Перед будинком є паркомісце, а власна ділянка площею 2,3 сотки дає можливість облаштувати терасу, барбекю-зону чи невеликий сад. Територія рівна, огороджена, зручна для благоустрою.

Комплекс “Беверлі-Хіллз” — це закрита забудова з відеонаглядом, охороною, впорядкованими вулицями та гарним освітленням. Тут тихо, чисто й безпечно.