Без комиссии
1  / 20
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 1
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 2
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 3
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 4
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 5
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 6
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 7
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 8
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 9
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 10
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 11
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 12
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 13
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 14
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 15
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 16
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 17
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 18
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 19
Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки - фото 20

Дуплекс біля першого ліцею ‼️ 125 м2 | 2,6 сотки

Петропавловская Борщаговка

Пожаловаться
200 000 $
1 081 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 9 октября 2025, ID: 4364214
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 185 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2.6 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Терраса, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії !

Продаж від забудовника !

Реальні фото !

Стильний сучасний дуплекс біля першого ліцею та парку , з ремонтом , меблями та технікою

Поруч знаходиться перший ліцей , дитячий садок , парк, парк , зручна та затишна локація .

- 125 м2
- 2,6 сотки ділянка
- Газ, електрика, свердловина, каналізація септик
- Стіни з керамоблоку

Планування : велика кухня-вітальня з виходом на власну терасу , 4 окремих кімнати , декілька санвузлів , гардеробна та підсобне приміщення

Дуплекс відділений від дороги , тому шум від авто вам не заважатиме .

Телефонуйте для уточнення детальної інформації
Обратная связь
Надія відділ продажу
офлайн