Без комиссии
1  / 20
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 1
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 2
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 3
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 4
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 5
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 6
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 7
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 8
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 9
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 10
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 11
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 12
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 13
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 14
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 15
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 16
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 17
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 18
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 19
Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари - фото 20

Дуплекс 150 м барбекю навіс 4.5 соток с. Зазим'я поруч Погреби Бровари

Зазимье

Пожаловаться
130 000 $
867 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 декабря 2025, ID: 4617534
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 150 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Балкон, Терраса, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
с.Зазим'я, Броварський район, в топовій локації, центр села біля дитячого садочка. Поруч ЖК і школа.
5 км Київ Троєщина . 11 км Лісова. Поруч Бровари Погреби

Поруч розміщена вся необхідна інфраструктура.Фора,АТБ,ЖК Парк Резіденс,ліцей,дитячий садок,сільська рада,Нова почта,кавʼярні та заклади відпочинку.

Будинок дуплекс становить 150 кв.м + тераса та балкон по 18 кв.м.

Земельна ділянка 4,5 соток землі. Має паркан та ворота, навіс на 3 атво. хоз приміщення та зону барбекю.

Заведена електрика 22 КВ.,власна свердловина 60 м.,септик с пепеливом.

Планування :
1 поверх: кімната-кабінет,санвузол,кухня вітальня,котельня.
2 поверх; 3 спалтні, дві з них з виходом на верхню терасу. Мастер спвльня зі своєю гардеробною. Можно добавити ще сан вузел чи гардеробну.

Сам будинок побудований з газоблок 300мм.Утеплення пенопласт 100мм.Декоративна штукатурка по фасаду та клінкерна плитка.Фундамент будинку стрічковий,залізобетонна монолітна плита.Криша утеплення вата 250мм. Має великі панорамні вікна REHAU 70мм з енергозбереженням.Двері від компанії Страж.

Ціна 130тис уо. Договірна . Без комісії від власника.

На тел є viber, телеграм, whats app.

Маємо великий вибір будинків. Телефонуйте, будемо раді бачити
Обратная связь