Без комиссии
1  / 16
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 1
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 2
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 3
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 4
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 5
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 6
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 7
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 8
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 9
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 10
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 11
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 12
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 13
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 14
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 15
Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ% - фото 16

Дуплекс 105 м² від забудовника. Розтермінування. єОселя. 20 хв від метро БЕЗ%

Киев, Святошинский

Пожаловаться
71 000 $
676 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 апреля 2026, ID: 4947467
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 105 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2.8 сот.
Описание
Будинок із власною землею, просторим двориком та терасою — це формат житла, який поєднує комфорт приватного будинку та зручну доступність столиці.

Пропонується до продажу сучасний дуплекс площею 105 м² з власною земельною ділянкою НАПРЯМУ ВІД ЗАБУДОВНИКА без комісій та переплат.

Локація дозволяє швидко дістатися до міста — приблизно 20 хв від метро Академмістечко, а зупинка громадського транспорту знаходиться приблизно за 5 хвилин пішки.

Основні параметри

- площа будинку — 105 м²
- земельна ділянка — 2,8 сотки
- дворик — 11 × 9 м
- тераса — 3 × 6 м

Ціна — 71 000 $.

Умови придбання

- можливість купівлі за програмою єОселя
- розтермінування до 6 місяців (умови обговорюються)
- можливість 100% оплати

Стан будинку

Будинок підготовлений до подальшого облаштування:

- виконані перестінки
- монолітні сходи між поверхами

На другому поверсі висота стелі збільшується з 2,8 м до 4 м, що додає більше світла та простору.

Будівництво

- стіни — газоблок 300 мм
- міжповерхове перекриття — монолітне
- утеплення фасаду — пінопласт 100 мм
- утеплення даху — мінвата 200 мм
- паро- та гідроізоляція
- фасад — морозостійка штукатурка
- односкатний дах
- двокамерні енергозберігаючі вікна WDS (профіль 76)
- якісні вхідні двері

Комунікації

- електроенергія
- лічильник день/ніч
- каналізація
- власна свердловина

Територія

- закрита територія з високим парканом
- власне паркомісце
- гостьовий паркінг
- бруківка перед будинком
- озеленення — декоративні туї

Інфраструктура

Поруч знаходяться:

- супермаркети АТБ та Сільпо
- державні школи
- дитячі садочки
- лікарня
- магазини та кав’ярні

Телефонуйте — з радістю надамо деталі та домовимось про перегляд.
Обратная связь
Оксана
офлайн
Похожие объявления
Продам житловий автономний будинок під Києвом Дударків Бориспільський р-н Киев 20
  • Пятикомнатная
  • 217 м2
  • 22 сотки
197 000 $ Без комиссии
Продається капітальний житловий будинок в охайному, доглянутому стані: заходь - живи. Рік побудови - 2014. Розташування: Київська область, Бориспільський район, село Дударків (район зрубів). Відстань від воріт до ст. метро "Бориспільська" - 22 км, до ст. метро "Лісова" - 26 км. Під'їзд асфальтований. Загальна площа 216,8 кв.м., житлова - 111,6 кв.м., кухня - 12,4 кв.м., відкрита тераса 22 кв.м. В будинку чотири житлові кімнати (спальні), вітальня, два с/вузли з душовими кабінами, котельна, пральна, підвал, гараж на два авто (автоматичні ворота), погріб. Трифазне електропостачання з окремими стабілізаторами (на кожну фазу). Встановлено бензиновий генератор потужністю 6,5 кВт з автоматичним вмиканням у разі зникнення напруги в мережі. Газовий (з джерелом безперебійного живлення) та електричний опалювальні котли, бойлер для підігріву води. Водопостачання - особиста свердловина глибиною 60 метрів з фільтраційною системою очищення води. Чотири накопичувальні ємності (септики): для фекальної води (з вентиляцією) та відведення дощової (талої) води. Відеонагляд, домофон, сигналізація, провідний Інтернет. Площа земельної ділянки 22 сотки. Цільове призначення: будівництво та обслуговування житлового будинку. На території: літня кухня з барбекю, господарче приміщення, погріб, теплиця з полікарбонату, літній душ з вбиральнею, вольєр площею 13 кв.м., садок, газон з автоматичним поливом, город площею 7 соток. У садку: яблуні літніх та осінніх сортів, сливи, персики, вишні, черешня, айва, груша, смородина, виноград. По периметру ділянки паркан з профільного листа (фасадна частина на фундаменті з каменю). Автоматичні розсувні ворота. Будинок не перепродавався. Первісний документ - Свідоцтво про право власності. Поштова адреса, реєстрація місця проживання. Продаж за ціною власника, без комісійних посереднику.
Киев
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
Продаж будинку. Вулиця Велика Софіївська. Розвилка. Кривой Рог 17
  • Трехкомнатная
  • 80 м2
  • 7 соток
17 900 $ Без комиссии
Вулиця Велика Софіївська ( блінова). Між "питомником" та "розвилкою". Продаж цегляного будинку. Будинок 1991 року побудови. Цегляний, високий, з мансардним поверхом. Будинок в жилому стані, потребує косметики. 3 кімнати, кухня, роздільний санвузол. Є світло і вода, газ підходить до будинку, але був відрізаний власниками так як деякий час ніхто не проживав. Є літня кухня, літній душ і туалет, погріб, технічна споруда ( сарай). 7 сотих землі. Документи готові. Без боргів. Телефонуйте розповім детальніше.
Кривой Рог, Долгинцевский
офлайн
Оксана
На сайте с 16 апреля 2020