1  / 15
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 1
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 2
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 3
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 4
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 5
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 6
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 7
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 8
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 9
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 10
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 11
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 12
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 13
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 14
Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов - фото 15

Довгострокова оренда квартири (3 кімнати в 4 кімнатній квартирі) на тривалий термін на вигідних умов

Одесса, Пересыпский

Пожаловаться
7 800 грн.
84 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 мая 2026, ID: 4984591
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 93 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 15 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Вывоз отходов 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок 
  • Дополнительно Только семьям, Можно с детьми 
Описание
Здам в оренду 3 кімнати в 4 кімнатній квартирі на вул. Добровольського (Марсельська) на тривалий термін. Квартира в відмінному стані. 15 поверх. Кімнати роздільні. Дуже тепла. Чудовий вид на Одесу з вікна. Без підселення. Можна діти (старше 6 років) та тварини (окрім кішок). Умови оговорюються. Оренда плюс квартплата.
Обратная связь
Сергей Петрович
офлайн