Без комиссии
1  / 20
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 1
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 2
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 3
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 4
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 5
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 6
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 7
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 8
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 9
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 10
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 11
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 12
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 13
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 14
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 15
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 16
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 17
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 18
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 19
Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр - фото 20

Дорогий ремонт! 117 м2 ЖК Ярославів Град, Бульварно-Кудрявська, Золоті Ворота, Історичний Центр

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
510 000 $
4 337 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020166
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 117.6 м2
  • Площадь кухни 70 м2
  • Этаж
  • Этажность 19 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропоную простору квартиру в одному з найкращих комплексів в локації Золоті Ворота!

Функціональне планування:

• Кухня-вітальня 70 кв.м
• Дві спальні
• Два санвузли
• Гардеробна кімната

Ремонт та меблі:

• паркет англійська ялинка
• кухонний острів довжиною 2,7 метри, з натурального каменю (загальна довжина стільниць на кухні 6,5 метри)
• італійська сантехніка на керамограніт
• корпусні меблі з МДФ та преміальної Saviola
• мʼякі меблі преміальний - blanche (в зоні вітальні декілька диванів, загальна довжина більше 6 метрів, які можна трансформувати)
• дуже містка кухня, техніка Siemens
• великий обідній стіл

Про комплекс:

• Своя велика територія з зеленими зонами, лаунж-зонами, майданчиками
• Двохрівневий підземний паркінг на 758 місць
• Підземний супермаркет з окремим входом (2760 м²)
• Сучасна система безпеки: відеоспостереження, контроль доступу, професійна охорона у кожному під’їзді та цілодобове патрулювання

ПОКАЖУ ВСІ АКТУАЛЬНІ ВАРІАНТИ В ЦЬОМУ ЖК!
Обратная связь
Юлия
офлайн