Без комиссии
1  / 20
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 1
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 2
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 3
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 4
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 5
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 6
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 7
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 8
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 9
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 10
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 11
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 12
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 13
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 14
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 15
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 16
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 17
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 18
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 19
До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти - фото 20

До продажу‼️ 2-кімнатна квартира 58.1 м2 Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Пустомити | Кварти

Пустомыты

Пожаловаться
52 339 $
925 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 июля 2025, ID: 4118693
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.58 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж ідеальних квартир у новомк ЖК Садова Алея - масштабний квартал у Пустомитах за 9 км від Львова від забудовника "Місто Комфорту"

Умови купівлі:
- Перший внесок від 50%
- Розтермінування на 2 роки без відсотків
- Діє програма єОселя

*ціна залежить від обраного будинку та етапу будівництва

Стан будівництва:
- 1, 2 та 3 будинки — здано в експлуатацію
- 6 будинок — здача 2 квартал 2026 року
- 4 будинок — здача 4 квартал 2026 року

Інфраструктура:
- Проєкт двір без авто
- Наземна парковка та підземний паркінг
- Власний дитячий садок на території
- Магазини, ресторани та літні кафе
- Зони активного та тихого відпочинку
- Ігрові майданчики для дітей різного віку

Оточення:
- У пішій доступності (5-10 хв) знаходяться школа №1 та №2
- Поруч дитячі садки №2 Віночок та №3

Технічні характеристики:
- Будинки з цегли товщиною 38 см з утепленням 15 см
- Відмінна тепло- та звукоізоляція
- Індивідуальне опалення (газове) котел
- Панорамні вікна з 5-камерним профілем
- Безшумні ліфти
- Вхідні двері з МДФ накладками
- Стан 0-й цикл з чистовою штукатуркою та лічильниками
- Наявні підвали, балкони та тераси

Інформаційний центр знаходиться за адресою м. Пустомити вул. Садова