Без комиссии
1  / 19
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 1
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 2
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 3
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 4
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 5
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 6
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 7
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 8
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 9
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 10
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 11
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 12
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 13
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 14
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 15
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 16
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 17
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 18
Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ  | Стоянка | 10соток| Без% - фото 19

Дизайнерський будинок 168 м² у закритому КМ | Стоянка | 10соток| Без%

Стоянка

Пожаловаться
415 000 $
2 466 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4853356
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 168.3 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9.3 сот.
  • Отопление Тепловой насос 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Терраса, Камин, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Автонавес, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається сучасний будинок з дизайнерським ремонтом у закритому котеджному містечку в с. Стоянка.
Ідеальна локація для комфортного життя поруч із Києвом: лише 10 хвилин до столиці та 14 км до метро Житомирська.

Основні характеристики:
• площа будинку — 168 м²
• площа ділянки — 10 соток

Будинок повністю готовий до проживання:
• продається з меблями та вбудованою технікою
• виконаний якісний дизайнерський ремонт
• комфортне планування для сімейного життя

Планування:
• простора кухня-їдальня з великою обідньою зоною на 8 персон
• світла вітальня з каміном, площею 66 м², та виходом на терасу
• 2 master-спальні , кожна з власним санвузлом та гардеробом
• кабінет або гостьова кімната 17 м²
• гостьовий санвузол
• технічна кімната з окремим виходом на вулицю
• просторий передпокій із системами зберігання

Характеристики будинку:
• стіни — керамоблок
• утеплення — мінеральна вата
• панорамні металопластикові вікна WDS 7S
• система опалення — тепловий насос
• тепла підлога по всьому будинку