1  / 5
Ділянка комерційного призначення поруч ТаврияВ, Эпицентр, WOG, Окко - фото 1
Ділянка комерційного призначення поруч ТаврияВ, Эпицентр, WOG, Окко - фото 2
Ділянка комерційного призначення поруч ТаврияВ, Эпицентр, WOG, Окко - фото 3
Ділянка комерційного призначення поруч ТаврияВ, Эпицентр, WOG, Окко - фото 4
Ділянка комерційного призначення поруч ТаврияВ, Эпицентр, WOG, Окко - фото 5

Ділянка комерційного призначення поруч ТаврияВ, Эпицентр, WOG, Окко

Одесса, Пересыпский

Пожаловаться
985 000 $
2 027 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 января 2026, ID: 4667119
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Общая площадь 486 м2
Описание
Ексклюзивний продаж
У продажу ділянка комерційного призначення 4,9 га, розташована між двома ТОПовими заправками. Широкий фасад на Новомиколаївську дорогу. Можливо поділити на декілька окремих або збільшити загальну площу ділянки. Цільове призначення для будівництва та обслуговування торгово-розважального центру.
Поруч Вог, Окко, навпроти Таврія В, Епіцентр
Новомиколаївська дорога або СтароКиївське шосе Е58, М14, відразу під Одесою

Эксклюзивная продажа
В продаже участок коммерческого назначение 4,9 ГА, расположен между двумя ТОПовыми заправками. Широкий фасад на Новониколаевскую дорогу. Делимый, также возможно увеличение площади участка. Целевое назначение для строительства и обслуживания торгово-развлекательного центра.
Рядом Вог, Окко, напротив Таврия В, Эпицентр
Новониколаевская дорога или СтароКиевское шоссе Е58, М14, сразу под Одессой
Обратная связь
Татьяна
офлайн
Похожие объявления
Кафе, бар, ресторан Київ, Подільський, 150000 $ Киев 20
  • 802 м2
  • 1 / 1 эт.
150 000 $
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: ПРОДАЖ ГОТОВОГО БІЗНЕСУ В КИЄВІ МЕРЕЖА РЕСТОРАНІВ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОЇ КУХНІ ТАТАРКА! Київ це серце українського бізнесу, де гастрономічна культура розвивається динамічно та стабільно. Мережа ресторанів Татарка це не просто бізнес, це впізнаваний бренд із бездоганною репутацією, налагодженими процесами та стабільним потоком лояльних клієнтів. Пропонуємо стати власником успішного, повністю готового до передачі та подальшого масштабування активу. МАСШТАБ БІЗНЕСУ Топові локації в найпопулярніших та найпрохідніших районах Києва з високим трафіком. Власний потужний виробничий цех, що забезпечує повний контроль якості, стандартизацію страв та безперебійну логістику для всієї мережі. ЛОКАЦІЇ МЕРЕЖІ ТРЦ Blockbuster Mall Контрактова площа (Поділ) ЖК Комфорт Таун Русанівська набережна, 10, м. Лівобережна Проспект Степана Бандери, 16, м. Почайна Проспект Петра Григоренка, 1Б, м. Позняки Та інші! ЩО ВИ КУПУЄТЕ Повністю укомплектовані та діючі заклади (професійне обладнання, меблі, дизайнерський інтерєр). Налагоджену систему управління, команду професіоналів та базу постачальників. Впізнаваний бренд, який асоціюється з автентичним смаком та високою якістю кримськотатарської кухні. Бізнес повністю готовий до передачі новому власнику та подальшого масштабування без додаткових інвестицій. ОБЄКТ ТА ВІДЕО Відеоогляд: 1. https://youtube.com/shorts/_5YvmlFDfk0?si=j-9ilCiG9dnPsrZ4 2. https://www.instagram.com/reel/DaTnQTWIuAk/?igsh=MWU5NGMza2pkc3c1Yw== 3. https://vt.tiktok.com/ZSCCX56jj/ Локація головного обєкта: м. Київ, Контрактова площа, 2/1 ВІДДІЛ ПРОДАЖУ Дізнатися фінансові показники, вартість та умови продажу: пишіть нам у Direct або телефонуйте за номером: +380 63 696 21 81 Ваш експерт у світі нерухомості та комерційного бізнесу GoldenKeyWithIrina! Більше ексклюзивних інвестиційних пропозицій разом із: goldenkeyirina.com кафе, бар, ресторан, кількість приміщень: 1; ділянка: 8 сот.
Киев
ПРОДАЖ ГОТОВОГО ОРЕНДНОГО БІЗНЕСУ — ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС У КИЄВІ Киев 2
  • 10000 м2
  • 1 / 1 эт.
1 000 $
ПРОДАЖ ГОТОВОГО ОРЕНДНОГО БІЗНЕСУ — ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС У КИЄВІ Пропонується до продажу діючий складсько-виробничий комплекс із високою наповнюваністю та стабільним грошовим потоком. Ідеальний варіант для інвесторів, які шукають об'єкт із пулом надійних орендарів. Локація: м. Київ, правобережна частина, промислова зона Святошинський р.н.(деталі — після підписання NDA). Основні характеристики: Загальна площа: 10 000 кв.м. Структура: 7 000 кв.м. — виробничо-складські площі; 3 000 кв.м. — адміністративні та офісні приміщення. Земельна ділянка: 0,6 га (в оренді). Заповнюваність: 100%. Основний пул орендарів (80%) — стабільні підприємства, що працюють на об'єкті багато років. Стан та комунікації: Об'єкт функціонує як цілісний майновий комплекс протягом тривалого часу. Забезпечений необхідними потужностями для виробничої діяльності. Комерційні умови: Стартова ціна: 1000 $/кв.м. Готові до конструктивного діалогу та торгу з реальним покупцем. +380973562483 (WhatsApp)
Киев
Продам приміщення на вулиці Шевченка. Кременчуг 5
  • 13.2 м2
  • 1 / 9 эт.
13 500 $
Приміщення знаходиться на першому поверсі. Загальна площа – 13,2 квадратних метрів. Комунікації підключені. Приміщення з ремонтом. Є санвузол. Вікно і вхідні двері замінені. Чудово підходить для бьюті сфери або подобової оренди. Можна розглядати продаж приміщення з обладнанням. Вдала транспортна розв’язка, жвавий пішохідний і автомобільний трафік. Прямий продаж. Без комісії для покупця.
Кременчуг
офлайн
Татьяна
На сайте с 16 апреля 2020