1  / 13
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 1
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 2
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 3
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 4
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 5
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 6
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 7
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 8
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 9
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 10
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 11
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 12
Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross, - фото 13

Ділянка до Кільцевої, 5хв до King Kross,

Львов

Пожаловаться
7 500 $
46 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 января 2024, ID: 2553150
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 12 соток
Описание
Продається ділянка в обжитому районі: всі комунікації (електрика, газ, вода, центральна каналізація) одразу поруч з ділянкою. Поруч побудовані і проживають сусіди. Асфальт майже до самої ділянки (останні 100м грунтова дорога).

Хороше розташування:
- до Кільцевої дороги
- 5хв до KingCross на авто;
- зручний виїзд на вул. Стрийську чи вул. Кульпарківську.
- поряд проходить освітлена пішохідна доріжка яка веде до озер.
- магазини, зупинки громадського транспорту в пішій доступності

Цільове призначення: "02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Кадастровий номер присвоєний внаслідок поділу більшої ділянки на 2 менших, тому може не знаходити через opendatabot чи подібні ресурси. На прохання можу надати витяг з ДЗК де є вся детальна інформація.

При потребі можна розглянути поділ і продаж половини ділянки (виходять дві ділянки правильної форми, схему розподілу вишлю за проханням).

Ціна вказана за сотку.

Власник, можливий торг.
Обратная связь
Ігор
офлайн
Похожие объявления
Участок под застройку 17.5 соток в с. Семиполки Бровары 12
    8 500 $
    Продам земельный участок в с. Семиполки, ул. Есенина 17,5 соток. Целевое назначение – строительство индивидуального жилого дома. Кадастровый номер: 3221288801:01:054:0019 Акт на землю. Участок прямоугольной формы, расположен в тихом месте. На участке ничего нет. Свет и газ рядом, асфальтированная дорога аж до самого участка. До центра села 5 мин. на машине, 300 м от Черниговской трассы. В селе Семиполки есть все необходимое: школа, садик, поликлиника, амбулатория, магазины, аптеки и кафе. Расстояние до Киева 50 км
    Бровары, Семиполки
    Продам 1 участок 10 соток с.Жукин кооп Інтернаціоналіст, 7200у.е Вышгород 2
      7 200 $
      с.ЖУКИН: кооператив «ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ» Знаходиться на забудованій вулиці, поруч сусіди. Развитая инфраструктура, Проведена електроенергія. близько дорога. До метро Київ-Почайна 46км, а до центра Киева 53км. Від Сосновелю 500м. До Десни 800м.
      Вышгород
      Чудова ділянка в СТ ВЕГА, с. Пухівка, поруч ліс, озера, р. Десна! Бровары 10
        34 000 $
        Продам гарну ділянку 9.5 соток на самому березі затоки Десни, в СТ Вега, с. Пухівка Броварського району, до самої Десни 500 м. Вулиця електрофікована і газофікована. Поруч магазин, ресторан зупинка громадського транспорту, красиве, мальовниче місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, є все необхідне для постійного проживання, ціна 34000 у. о. Без комісії!
        Бровары
        офлайн
        Ігор
        На сайте с 16 апреля 2020