1  / 2
Ділянка біля лісу. 15хв. до Київа.  Білогородка. - фото 1
Ділянка біля лісу. 15хв. до Київа.  Білогородка. - фото 2

Ділянка біля лісу. 15хв. до Київа. Білогородка.

Белогородка

Пожаловаться
14 550 $
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2025, ID: 3496017
Характеристики
  • Площадь участка 5 соток
  • Инфраструктура Детская площадка 
  • Ландшафт Озеро, Лес 
Описание
Продаємо 6 соток під будівництво житлового будинку, з можливістю розширення за рахунок сусідніх ділянок — чудовий варіант для тих, хто шукає щось більше, ніж просто землю.
Тут вас оточуватиме природа, ліс, яка щодня даруватиме заряд енергії.
Це не просто ділянка ,а чисте повітря і природа .
Достатньо всього кілька років прожити на природі, і ви відчуєте, як зникають старі хвороби, а настрій покращується.
До речі, поблизу є все необхідне для комфортного життя: магазини, навчальні заклади.

Не відкладайте своє життя на потім — зробіть крок до спокійного та гармонійного життя вже зараз.
Обратная связь
Олександр 095 242 3821
офлайн
Похожие объявления
Земельна ділянка у Микуличині 0.76 га Яремче 6
    700 $
    Дана ціна вказана за одну соту. Пропонуємо до вашої уваги земельну ділянку площею 76 сотих у Микуличині (урочище Кичера). Цільове призначення — будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Ділянка розташована серед лісу, у дуже тихому та спокійному місці, біля Карпатського національного природного парку, без щільної забудови. Ділянка знаходиться на горі Кичера з виходом у ліс та розташована на підвищенні, завдяки чому це місце ідеально підходить для будівництва будинку з панорамними вікнами або терасою з видом на гори. До території можна дістатися повнопривідним автомобілем по твердій дорозі. До головної дороги Н-09 — 4,5 км. Якщо вас зацікавила пропозиція — телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми проконсультуємо вас і допоможемо обрати найкраще місце для вашого майбутнього будинку.
    Яремче
    Земельна ділянка в Микуличині 0.19 га. Яремче 8
      3 500 $
      Ціна вказана за одну соту. Пропонується до продажу земельна ділянка площею 19 сотих у мальовничому селі Микуличин, Івано-Франківська область. Ділянка розташована на схилі, що ідеально підходить для каскадного будівництва. Із території відкриваються панорамні краєвиди на гори та ліс, що робить цю пропозицію особливо привабливою. Поруч проходить електромережа. Зручний під’їзд — асфальтована дорога. Ділянка розташована біля лісу Національного парку. До центральної дороги та інфраструктури — 500 м, до найближчого торговельного комплексу «Таврія В» — 2,5 км. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції в готельний чи туристичний бізнес. Зацікавила пропозиція? Тоді не зволікайте. Номер телефону вказаний на сайті, де ви переглядаєте оголошення. До зустрічі на огляді!
      Яремче
      Земельна ділянка в Дорогинці Фастов 9
        19 000 $
        Дорогинка. Фастівський район. Продається газифікована та електрифікована земельна ділянка приватизована 34 сотки (всі документи в наявності). Будинок з відкритою терасою, потребує капремонту 112,6 кв. м. Водопровід централізований, каналізація-септик. Усі комунікації підведені. На ділянці сарай з дровами, сухий погріб та гараж, газифікована літня кухня. Альпійська гірка, доріжки, фруктові дерева, альтанка з сортовим виноградом. Ідеальне та затишне місце для проживання та відпочинку. Село тихе, дві крамниці, школа, амбулаторія, церква. Ліс, каскад озер (і для риболовлі, і для пляжного відпочинку). У 5 хвилинах - автобусна зупинка (автобуси до Фастова і пряма маршрутка до Києва). Детальна інформація - за вказаним номером телефону. Перегляд - за попередньою домовленістю. Вартість об'єкта містить всі додаткові витрати 19000 у. о.
        Фастов
        офлайн
        Олександр 095 242 3821
        На сайте с 16 апреля 2020