Без комиссии
1  / 4
Дешевше ніж у забудовника! м."Теремки" 15 хвилин,Терміново! Однокімнатна квартира в ЖК Одеський буль - фото 1
Дешевше ніж у забудовника! м."Теремки" 15 хвилин,Терміново! Однокімнатна квартира в ЖК Одеський буль - фото 2
Дешевше ніж у забудовника! м."Теремки" 15 хвилин,Терміново! Однокімнатна квартира в ЖК Одеський буль - фото 3
Дешевше ніж у забудовника! м."Теремки" 15 хвилин,Терміново! Однокімнатна квартира в ЖК Одеський буль - фото 4

Дешевше ніж у забудовника! м."Теремки" 15 хвилин,Терміново! Однокімнатна квартира в ЖК Одеський буль

Чабаны

Пожаловаться
40 900 $
1 010 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4880973
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.5 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 20 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаємо однокімнатну квартиру в ЖК Одеський бульвар по переуступці.
6 поверх/20 поверхового будинку, 40,5кв.м.
Введення в експлуатацію весна 2026 р. Забудовник надійний, всі будинки які він будує введенні в експлуатацію. Станом на зараз проводяться внутрішні роботи, ззовні будинок уже утеплений, та пофарбований.
Умови забудовника:
* Цементна лазерна стяжка підлоги.
* Сучасні віконні системи з енергозберігаючим склопакетом.
* Висота стель 2, 60м.
* Лоджія засклена.
* Протипожежні вхідні двері.
Комісія-3%
* Сталеві радіатори опалення.
* Лічильники води, тепла та електрики.
* Фасад будинку утеплений мінеральною ватою зовні.
* Протипожежна система.
* Опалення централізоване.
* Консьєрж сервіс .

* Поруч Торговий центр " Нова лінія" зі своїм розважальним центром! Ліс, Сади, Липова алея, дитячі та спортивні майданчики
* У пішій доступності Ринок, Супермаркети Фора, АТБ; Нова пошта, школи та дитячий садок.
* Зупинки маршрутного транспорту біля комплексу.
* метро Теремки у пішій доступності 15 хвилин, доріжка до метро.
Комісія-3%
Обратная связь
Людмила
офлайн