Без комиссии
1  / 3
Дешева 1-кімн квартира ЦЕНТР | Княгинин | 39 м² | біля парку і річки - фото 1
Дешева 1-кімн квартира ЦЕНТР | Княгинин | 39 м² | біля парку і річки - фото 2
Дешева 1-кімн квартира ЦЕНТР | Княгинин | 39 м² | біля парку і річки - фото 3

Дешева 1-кімн квартира ЦЕНТР | Княгинин | 39 м² | біля парку і річки

Ивано-Франковск

Пожаловаться
26 800 $
696 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017305
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.5 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 13 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається вигідна 1-кімнатна квартира в центральній частині міста, ЖК "Княгинин". Ідеальний варіант для проживання або інвестиції.

Локація – центр міста
– сучасний житловий район Княгинин
– поруч парк, річка, центр, магазини, школи
– престижний та комфортний район

Характеристики квартири:
• Площа: 38,5 м²

• Комфортний двір
• Ідеально під інвестицію або власне проживання
• Вигідна ціна – одна з найкращих пропозицій у цьому районі

Вигідна інвестиція:
Квартири в ЖК Княгинин стабільно ростуть у ціні та користуються високим попитом.

Телефонуйте зараз, щоб домовитись про огляд. Таких пропозицій мало.
Обратная связь
РУСЛАН Відділ продажу
офлайн