Без комиссии
1  / 20
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 1
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 2
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 3
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 4
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 5
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 6
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 7
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 8
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 9
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 10
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 11
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 12
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 13
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 14
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 15
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 16
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 17
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 18
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 19
ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток - фото 20

ДЕРЖПРОГРАМИ/Продаж 1к.квартири 52,1 м2 в ЖК Київський Маєток

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
65 000 $
1 248 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4969818
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 52.1 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ!
БЕЗ КОМІСІЇ!
Мінімальне оформлення 1%!
Продається однокімнатна квартира 52,1м2 в ЖК Київський Маєток!
Софіївська Борщагівка!
В квартирі виконаний якісний ремонт, індивідуальне газове опалення, засклена лоджія!
Кімната 20м2, кухня-вітальня 17м2!
Квартира простора і дуже світла!
ЖК закритого типу, з власною охороною!
Поруч ЖК Уютний Квартал, ЖК Львівський маєток!
3 км до Київа!
Територія ЖК з розвиненою інфраструктурою: магазини, кав'ярні, дитячі майданчики, поруч ТРЦ Софія Молл, ТЦ Маєток, Новус, АТБ, клініка Адоніс, Приватбанк, державні дитячі садочки, зупинка транспорту до метро Академмістечко і Теремки!
За додатковою інформацією телефонуйте, або пишіть у Вайбер, телеграм 06******66 Наталія
Обратная связь
Наталія
офлайн