1  / 8
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 1
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 2
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 3
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 4
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 5
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 6
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 7
ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки - фото 8

ДЕРЖПРОГРАМИ⁉️Продаж 1к НОВА Квартира ЖК Чабани Теремки

Чабаны

Пожаловаться
66 000 $
1 650 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4710414
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Отопление Централизованное 
Описание
ДЕРЖПРОГРАМИ️ Продаж однокімнатноі квартири Чабани 40м квПісля якісного ремонту. Перший продаж!Простора та світла 1-кімнатна квартира у передмісті Києва — смт Чабани. До озупинки Одеської траси 15хв пішки.Площа — 40 м², але продумане планування робить квартиру максимально зручною та функціональною.Квартира розташована на 3 поверсі, вікна виходять на південний захід — можна милуватися неймовірними заходами сонця та слухати спів птахів, адже вікна виходять на затишний гай.Переваги та ремонт• Ремонт виконаний з якісних матеріалів, робилося «для себе».• Встановлена нова кухня, повністю зроблений санвузол (техніки немає).• Окрема спальня та передпокій — залишені без шаф, щоб майбутні власники обрали під себе.• Взимку квартира дуже тепла — у будинку є власний котел на даху з генератором.Інфраструктура• Поруч: школа, садок, базар, магазини.• До траси Київ–Одеса — 15 хвилин пішки.• Тихий, затишний, зелений район з чудовою транспортною доступністю.Є інші варіанти – телефонуйте, і ми підберемо найкращий варіант. Наша команда допоможе вам у будь-якому питанні – купівля, продаж, оренда, оцінка, аналіз та перевірка документів.З повагою Агентство нерухомості "LubiyDom".
Обратная связь
Сергій
офлайн