Без комиссии
1  / 9
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 1
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 2
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 3
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 4
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 5
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 6
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 7
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 8
Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив - фото 9

Держпрограми! Торг! Продаж 1-кімнатної квартири 34 кв.м. з ремонтом, Київ, Мінський масив

Киев, Оболонский

Пожаловаться
49 000 $
1 424 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007091
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.4 м2
  • Площадь кухни 6.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж однокімнатної квартири у Києві
Мінський масив, просп. Дмитра Павличка 10-А

Готовий варіант для проживання або під оренду.

Основні характеристики:
• площа - 34,4 кв.м.
• житлова - 17,8 кв.м.
• кухня - 6,8 кв.м.
• поверх - 7/9
• засклений балкон - 6 кв.м.

• зручна транспортна розв’язка
• метро Героїв Дніпра / Мінська - 4 км

Хороший варіант для життя або інвестиції.

Можливий продаж за державними програмами.

Торг. Без комісії для покупця.
Телефонуйте для деталей.
Обратная связь
Світлана
офлайн