1  / 17
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 1
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 2
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 3
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 4
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 5
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 6
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 7
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 8
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 9
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 10
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 11
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 12
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 13
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 14
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 15
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 16
Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати !  вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна ! - фото 17

Держпрограми - ТАК !!! 2 окремі кімнати ! вул. Русанівська наб. 4 ! 5–10 хв до метро Лівобережна !

Киев, Днепровский

Пожаловаться
59 900 $
1 361 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006332
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг 
Описание
Продаж квартири по вул. Русанівська наб. 4
Продажа квартиры на ул. Русановская наб. 4
Русанівка Дніпровський район Русановка Днепровский район

Продається 2-кімнатна квартира на Русанівській набережній,перша лінія вид на Дніпро. Загальна площа — 44 м². Квартира розташована в одному з найприємніших районів Русанівка, поруч із набережною, зеленими зонами та зручною інфраструктурою.

Опис квартири:

2 окремі кімнати
Загальна площа: 44 м²
Функціональне планування, яке підходить для сім’ї або під оренду
Кухня, роздільний санвузол
Стан квартири після ремонту

Переваги локації:

5–10 хв до метро Лівобережна
Поруч набережна, пляж, кафе, магазини, школи та дитсадки
Зручний виїзд до центру Києва

Ідеально підійде для:

власного проживання
інвестиції під оренду

Є відеоогляд
єВідновлення, постанова 280 ,держпрограми

Дуже класний, сучасний район, абсолютно з усією інфраструктурою біля будинку!

Розвинена інфраструктура, є все необхідне: двір із дитячим майданчиком, зона променад, спортивні майданчики, магазини, кафе, ресторани та салони краси, сучасний парк

Інфраструктура:
* Цілодобова охорона та відеоспостереження.
* Територія з дитячими та спортивними майданчиками.
* Паркінг та зручна транспортна розв’язка
* У пішій доступності супермаркети, кафе, школи, дитячі садки та фітнес-клуби.
* Є генератор, який забезпечує роботу ліфтів, опалення та водопостачання.