1  / 13
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 1
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 2
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 3
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 4
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 5
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 6
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 7
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 8
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 9
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 10
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 11
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 12
Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика - фото 13

Держпрограми! ПРОДАЖ квартири Чардар 34 ЖМ Патріотика

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
75 000 $
1 829 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031744
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
Описание
Продається затишна та повністю готова до життя 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Патріотика», будинок «Степовий», вул. Є. Чавдар, 34.
Можливий продаж за державними програмами єОселя та єВідновлення, ваучери! Ідеальний варіант для власного проживання або під стабільну оренду.
Локація, яку обирають для життя:
до метро Осокорки та Позняки — лише 10–15 хвилин пішки. Поруч супермаркети, Торгові центри, кафе, спортзали, школи, дитячі майданчики та все необхідне для комфортного життя.
Про квартиру: Загальна площа 41 м², комфортний функціональний простір, 20 поверх із гарним видом у тихий двір.
Будинок теплий, квартира не кутова
Охайний під’їзд, консьєрж, відеоспостереження, ліфти Otis
Квартира продається з усіма меблями та технікою — можна заїхати одразу після угоди без додаткових витрат.
Є:
кондиціонер
телевізор
пральна машина
холодильник
мікрохвильова піч
бойлер
швидкісний інтернет

Окрема перевага — встановлений інвертор Deye з батареями: навіть під час відключень працюють вода, опалення та ліфт. Сьогодні це не просто комфорт, а справжня цінність.
Будинок давно введений в експлуатацію, без будівельних ризиків та проблем із документами.

Квартира доглянута, світла та дуже тепла взимку.
Саме той варіант, після перегляду якого часто кажуть: «Тут хочеться залишитись»
Комісія - 2,5 %
Обратная связь
Ілона
офлайн
Похожие объявления
Продам 2к квартиру вул. Володимира Антоновича ( Свердлова) 10Б Днепр 14
  • Двухкомнатная
  • 36 м2
  • 9 / 9 эт.
31 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Володимира Антоновича ( Свердлова), 10Б Площа квартири 36 м2, спланована в кухню-студію + окрема кімната. Поверх 9/9. Квартира з ремонтом, санвузол суміщений, ванна, пральна машина, бойлер,електрична плита. Опалення електричне. Меблі та техніка включені у вартість. В квартирі ніхто не прописаний. Право власності більше 3 років. Реальним покупцям Торг! Можна під здачу в оренду.
Днепр, Центральный
Продам квартиру 65 м2 Рівер Парк Набережна Перемоги 44П після забудовника Днепр 16
  • Однокомнатная
  • 65 м2
  • 6 / 12 эт.
61 750 $
Продам квартиру 65 м2 в ЖК Рівер Парк вул. Набережна Перемоги 44П Квартира після забудовника. Площа 65,4/36,8/23,/7 м2. Поверх 6/12 Автономне газове опалення. Можна під програми кредитування.
Днепр, Соборный
Терміново!Продам двокімнатну квартиру в Аркадії з видом на море Одесса 17
  • Двухкомнатная
  • 75 м2
  • 15 / 23 эт.
91 999 $
Терміново. Квартира з видом на море в Аркадії. Ціна нижча за котлован. Продам об'єкт, який закриває дві задачі: преміальне житло для себе або готовий бізнес із гарантованим доходом. Аналоги в цій локації здаються від 150 євро/доба. Локація ліквідна 365 днів на рік. Влітку — подобово, взимку — дорога довгострокова оренда. Адреса: м. Одеса, Гагарінське плато, 5/2. Статусний комплекс в унікальній точці Аркадії. Море видно з вікон. Безпека та автономія (будинок готовий до будь-яких умов): Генератор на будинок — ліфти та вода працюють завжди. Власний резервуар із водою. Підземний паркінг облаштовано під бомбосховище з Wi-Fi. Продумане планування: Дві окремі спальні та простора кухня-вітальня. Найбільш затребуваний формат на ринку нерухомості, який легко здати та вигідно перепродати. Інфраструктура в радіусі 5 хвилин пішки: Море: Центральна алея Аркадії, найкращі пляжі (Ibiza, Itaka) та Траса Здоров'я. Шопінг: ТЦ Gagarinn Plaza та ТЦ Kadorr City Mall, супермаркети Сільпо та Le Silpo. Освіта: Приватна школа Mriya, загальноосвітня школа №56, елітні дитячі садки. Транспорт: Кінцева зупинка поруч. Маршрути № 168 (через усе місто), № 198 (до центру та вокзалу), тролейбус № 13, трамвай № 5. Зручний виїзд на Генуезьку та Плато. Переваги комплексу: Закрита територія, охорона та консьєрж 24/7. Зручний заїзд з двох сторін. Ваша пряма вигода: Ціна нижча, ніж у будинках, які ще навіть не збудовані. Ви купуєте готове, безпечне житло вигідніше за етап будівництва. В подарунок віддаю готовий дизайн-проєкт із розстановкою меблів. Заходьте на ремонт без втрати часу та зайвих витрат на дизайнерів. Такі пропозиції йдуть з ринку першими. Справжня вигода біля моря. Телефонуйте зараз, щоб встигнути на перегляд. Дизайн-проєкт заберете на зустрічі.
Одесса, Приморский
офлайн
Ілона
На сайте с 16 апреля 2020