Без комиссии
1  / 12
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 1
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 2
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 3
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 4
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 5
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 6
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 7
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 8
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 9
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 10
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 11
Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира - фото 12

Держпрограми | Дуже цікава пропозиція | 1 кім.квартира

Гостомель

Пожаловаться
26 700 $
799 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 декабря 2025, ID: 4527928
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 33.4 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Гардероб, Панорамные окна, Лифт 
Описание
Пропонується у вже введеному в експлуатацію будинку квартира-студія за дуже привабливою ціною!!! 26 700$. Можливе розтермінування на рік.
Функціональне планування дозволяє вільно облаштувати житлову зону та кухню.
Просторий сан вузол та окрема гардеробна створюють кофорт та зручність .