1  / 8
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 1
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 2
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 3
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 4
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 5
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 6
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 7
ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя - фото 8

ДЕРЖ. програми/ ЗАТИШНА 3 кім. квартира / район 700 - річчя

Черкассы

Пожаловаться
77 000 $
1 041 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891835
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 74 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж просторої 3-кімнатної квартири по вул. Кобзарській, м. Черкаси

Світла, тепла та доглянута квартира на комфортному 6 поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа — 74 м², зручне роздільне планування — ідеальний варіант для сім’ї з дітьми або тих, хто цінує простір та комфорт.
• Велика утеплена лоджія з опаленням — фактично додаткова повноцінна кімната (спальня, дитяча або кабінет).
• Косметичний ремонт, замінена сантехніка, встановлені якісні склопакети.
• Продається з меблями та технікою — заїжджайте одразу після покупки.
• Лічильники на воду та газ — економія та контроль витрат.
• Централізоване опалення, кондиціонер, ліфт, балкон і лоджія.
• Встановлений бойлер — гаряча вода незалежно від графіків відключень.

Будинок 2001–2010 рр., доглянутий під’їзд, спокійні сусіди.

У пішій доступності:
• Черкаська загальноосвітня школа №15
• Дитячий садок №78 «Джерельце»
• Поліклініка №2, аптеки
• Магазини та супермаркети
• Кафе, торгові точки
• Зелена зона для прогулянок та дитячі майданчики
• Зупинка громадського транспорту — 5–7 хвилин пішої ходи від будинку.

Ідеальний варіант для родини, яка шукає простору квартиру в комфортному районі з усім необхідним поруч.