Без комиссии
1  / 13
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 1
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 2
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 3
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 4
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 5
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 6
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 7
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 8
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 9
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 10
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 11
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 12
ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві - фото 13

ДЕРЖ ПРОГРАМИ. Продаж однокімнатної квартири в Києві

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
48 500 $
1 386 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010846
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
УВАЖНО ЧИТАЙТЕ ОПИС!!!
На продаж пропонується однокімнатна квартира по вул Зелена 85. ЖК Greenhouse. 3 поверх з 3. Загальна площа 35 м кв. Студія. Клубний будинок в садовому товаристві. Заведено газ. Кухонний гарнітур не встановлено. Газовий котел не входить у вартість. Встановлено кондиціонер. Вода та каналізація центральні. Всі тарифи житлові. Будинок утеплений. Три поверхи, по пʼять квартир на поверсі. Віденагляд, Wi Fi. Будинку 12 років. Все, що на фото, входить у вартість. Навкруги приватний сектор з зеленими садами. Тихо. Метро 10 хв транспортом. Транспорту багато. Супермаркети поруч. Пропозиція ексклюзивна. Можна під держпрограми крім ЄОселі. Держмолодь теж можна. Гарний варіант як для життя, так і під оренду. $48500 Без комісії. Податки мінімальні. Відеоогляд за запитом.
Обратная связь
LIDOM
офлайн