1  / 20
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 1
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 2
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 3
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 4
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 5
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 6
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 7
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 8
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 9
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 10
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 11
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 12
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 13
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 14
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 15
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 16
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 17
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 18
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 19
Дачний будинок для постійного проживання ! - фото 20

Дачний будинок для постійного проживання !

Березанка

Пожаловаться
11 500 $
153 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 февраля 2026, ID: 4799640
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дача 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7 сот.
  • Отопление Твердотопливное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Терраса, Камин, Решетки на окнах, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество 
Описание
Пропонується на продаж великий дачний будинок в найближчому передмісті Чернігова - с.т. Полісянка ( Березанські дачі )

Дача дуже вигідно розташована , що дає можливість використовувати величезну фасадну частину на свій розуд. Навколо лісок і особиста галявина.

Поруч дві зупинки, магазінчик , який працює круглий рік, постійне транспортне сполучення з містом, ( маршрутки з інтервалом 30 хвилин, дачний автобус)

Будинок цегляний, двоповерховий , з прибудованим підсобним приміщенням. Висока стеля, дубова підлога, на вікнах захистні грати.
Повністю опалюється: велика функціональна піч на першому поверсі ,розширювач з лежанкою -на другому.
Перший поверх- передпокій, кухня з виходом у підвал, простора вітальня .
На другому поверсі велика кімната і ізольована мансарда.
Приватизована земельна ділянка 6, 76 соток огороджена, має заїзд для автомобіля. Водопостачання-централізований сезонний полив, є літній душ.
В садовому товаристві проведено дротовий інтернет.
Майбутньому власнику залишаються меблі, плита з газовим балоном , посуд і садовий інвентар.

Пропозиція підійде як для постійного проживання, так і для відочинку в десяти хвилиах їзди від міста.
Додатково відповім на всі ваші запитання . Запрошую на перегляд.
Обратная связь
Ірина
офлайн
Похожие объявления
Продам власний цегляний будинок у м. Козятин (р-н Автовокзалу) Казатин 5
  • Трехкомнатная
  • 66 м2
  • 10 соток
35 000 $ Без комиссии
Продається затишний та теплий будинок площею 66 м для комфортного життя. Один власник, без заборгованостей, є кадастровий номер. 3 світлі кімнати (одна прохідна), кухня, санвузол з ванною та кладовка. Стіни цегляні, дах у відмінному стані, будинок теплий. Індивідуальне газове опалення, встановлені лічильники. Вода заведена з власної криниці, є септик. Ділянка (10 соток) огороджена парканом. На території є все необхідне для господарювання: цегляний гараж, літня кухня з підведеним газом, погріб Зручний та тихий район біля автовокзалу. До центру міста та залізничного вокзалу всього 10 хвилин пішки. Ціна: 35 000 $ (можливий розумний торг із реальним покупцем). Контакти для зв'язку: +380 976419903 WhatsApp/Telegram: +351 918877037
Казатин
Загородный дом возле водоема Васильков 8
  • Четырехкомнатная
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $ Без комиссии
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильков, Пінчуки
Продається будинок Каменка 3
  • Пятикомнатная
  • 78.9 м2
  • 6 соток
20 000 $ Без комиссии Торг
Двір з будинком, для справжнього хазяїна. Дім в гарному стані, можна заїхати і жити, розташований в живописному місці, неподалік річки, в місті Кам'янка. До ЖД вокзалу 30 хвилин пішки. В будинку газ, груба, який швидко нагріває будинок і довго держить тепло. На подвір’ї 1 гаражі, глибокий погріб, також є сарай( 2 відділи). Подвір’я 6 соток. Продаж від власника, всі документи на руках. За додатковою інформацією звертайтесь за телефом
Каменка, Покрова
офлайн
Ірина
На сайте с 16 апреля 2020