1  / 7
Дача на двух ділянках - Дніпро2,  (за ГЕСом) м. Світловодськ - фото 1
Дача на двух ділянках - Дніпро2,  (за ГЕСом) м. Світловодськ - фото 2
Дача на двух ділянках - Дніпро2,  (за ГЕСом) м. Світловодськ - фото 3
Дача на двух ділянках - Дніпро2,  (за ГЕСом) м. Світловодськ - фото 4
Дача на двух ділянках - Дніпро2,  (за ГЕСом) м. Світловодськ - фото 5
Дача на двух ділянках - Дніпро2,  (за ГЕСом) м. Світловодськ - фото 6
Дача на двух ділянках - Дніпро2,  (за ГЕСом) м. Світловодськ - фото 7

Дача на двух ділянках - Дніпро2, (за ГЕСом) м. Світловодськ

Власовка

Пожаловаться
13 000 $
217 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 марта 2026, ID: 4848808
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дача 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 сот.
Описание
Продам дачу "Дніпро-2" (за ГЕСом).
11000 долл.

Ділянка 11,5 соток, добротний будинок - розмір 7х6 м, два поверхи, стелі перекриття- плити, вікна метелопласт.
Перший поверх кухня з піччю, коридор, гараж.
Другий поверх три кімнати, стіна опалення груба, балкон.
По всьому периметру ділянки паркан з фундаментом, літній майданчик зі столом, паркінг для автомобіля.
Два сараї та теплиця, Компостні ями.
Високий рівень привізної землі, ділянка доглянута.
Подача води цілодобово.
Відстань до пляжу 250м.
Обратная связь
Микола
офлайн
Похожие объявления
Продам будинок в м.Підгородне Подгородное 7
  • Пятикомнатная
  • 42 м2
  • 12 соток
25 000 $
Продам будинок в м.Підгородне. 42 кв.м. (2 кімнати, 2 коридора, кухня і душова кабіна). Газове опалення. На территорії ділянки 0.12га є також сарай, літній душ, туалет, скважина, сад, рівний доглянутий город. Ділянка широка, є можливість поділу та забудови. Неподалік магазини, базар, транспорт і т.д. Приватизація, кадастровий номер, все є. Ціна-25 тис. $. Валентина, т.050-61-87-728.
Подгородное
Загородный дом возле водоема Васильков 8
  • Четырехкомнатная
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $ Без комиссии
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильков, Пінчуки
Продається окремо стоячий будинкок по вул. Олени Теліги Белая Церковь 3
  • Четырехкомнатная
  • 69 м2
  • 5 соток
58 000 $
Продається окремо стоячий будинкок по вул. Олени Теліги ( Залізничне селище)! В 5 хв від ЖД Вокзалу Будинок цегляний 1970 року побудови . в жилитловому стані , загальною площею 68.3 кв. м. – 4 кімнати , кухня , ванна , всі комунікаціїї Будинок повністю утеплений Земельна ділянка 4.5 соток Господарські приміщення, фруктові дерева. Прекрасне місце для життя! Поруч в пішої доступності школа, садок, АТБ , зупинка громадського транспорту. Телефонуте цікава пропозиція! Остаточна ціна буде обговорюватися з реальним покупцем. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п. З повагою агенство нерухомоcті "ЄвроДім"
Белая Церковь
офлайн
Микола
На сайте с 16 апреля 2020