1  / 20
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 1
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 2
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 3
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 4
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 5
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 6
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 7
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 8
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 9
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 10
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 11
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 12
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 13
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 14
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 15
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 16
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 17
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 18
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 19
Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем. - фото 20

Ціну понижено ! Продається квартира з гаражем.

Стрый

Пожаловаться
64 900 $
1 024 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878878
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63.4 м2
  • Площадь кухни 10.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гараж 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира в центрі міста, район біля бані.
Загальна площа 63,4
Житлова площа 48,9
Опалення двухконтурний котел, підігрів підлоги у ванній, у кухні та в коридорі, в квартирі повністю перероблений весь ремонт з дизайнерським проектом замінена електопроводка та всі сантехнічні труби нова щикатурка все повністю нове.встановлений кондиціонер на обігрів при міну 25 та охолодження. Дах був зроблений недавно двох слойний знизу блях а зверху шифер. Подвіря дуже велике і тихе. В квартирі нечути сусідів зверху ,знизу і навіть з боку ні шуму з дороги стіни більше 50 см. товщини, окремий вхід в квартиру.
Є горище та підвал
Гараж біля будинку, земля під гаражом приватизована.
Обратная связь
Андрій
офлайн