1  / 9
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 1
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 2
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 3
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 4
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 5
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 6
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 7
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 8
Чудова ділянка між соснами з фундаментом - фото 9

Чудова ділянка між соснами з фундаментом

Ирпень

Пожаловаться
95 000 $
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 января 2025, ID: 3503352
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 6 соток
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
  • Постройки на участке Фундамент 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Ландшафт Озеро, Парк, Лес 
Описание
Земельна ділянка в м. Ірпінь, вул.Варшавська 114
Був дуплекс, після влучання снаряду залишилось тільки накриття під авто.
Окремі дві ділянки по 3 сотки = разом 6 соток але можна придбати разом або окремо

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування житлового будинку,
всі комунікації підведені: газ, вода центр, електрика по 3 фази у кожного , септики індивід. накриття залишилось, правда замінити кілька листів мч.
Оформлення мінімальне 1%
Вартість за 6 соток 95000
Телефонуйте
Обратная связь
Юлія
офлайн
Похожие объявления
    4 900 $
    Пгт Калита ул. Квитнева 217.Броварской р. н. 14.6сот.под строительство. в пгт. инфраструктура. До города 25км Торг Возможен обмен на авто
    Бровары
    Фасадна земельна ділянка в Кривопіллі Яремче 5
      2 200 $
      Ціна вказана за одну сотку. Продається земельна ділянка площею 36 соток у селі Кривопілля, Верховинського району. Головною перевагою є те, що це безпосередньо перша лінія біля траси Р-24, що робить ділянку особливо цікавою не лише для будівництва житла, а й для комерційної діяльності. Характеристика Площа: 36 соток Цільове призначення: для житлового будівництва Під'їзд: асфальтована дорога Розташування: перша лінія біля Р-24 Рельєф: невеликий природний нахил Вигідне розташування Ділянка знаходиться неподалік Кривопільського перевалу — одного з найвідоміших та мальовничих перевалів Українських Карпат. Звідси відкриваються чудові панорами на Чорногірський масив. Локація: • 1,2 км — Кривопільський перевал; • 12 км — Ворохта; • 15 км — Верховина; • 3 км — торгова інфраструктура. Завдяки розташуванню поруч із трасою та туристичними напрямками ділянка має хороший потенціал для створення комерційного об'єкта: туристичного комплексу, садиби, закладу харчування, магазину, сервісного об'єкта або іншого бізнесу. Це цікава можливість придбати земельну ділянку в одному з мальовничих куточків Карпат із вигідним транспортним розташуванням. Зацікавила пропозиція? Не зволікайте — телефонуйте за номером, вказаним в оголошенні, та домовляйтеся про огляд. До зустрічі в Кривопіллі!
      Яремче
      Дачный участок Ст."Озерный 3".рн. Санрея. Днепр 3
        12 000 $
        Дачный участок Ст."Озерный 3", Днепровский рн, рядом Подгороднее, дорога на Санрей, 8 соток,приватизирован,кадастровый номер,21/39 м.,есть про рабский вагончик, электричество, поливная вода, участок огражден, фруктовые деревья, 200 м. залив р. Самары,рядом маршрутка.
        Днепр, Самарский, Подгородное
        офлайн
        Юлія
        На сайте с 16 апреля 2020