1  / 16
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 1
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 2
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 3
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 4
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 5
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 6
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 7
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 8
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 9
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 10
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 11
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 12
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 13
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 14
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 15
Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152 - фото 16

Чудова 2 кімнатна квартира 65м2 з ремонтом! Харківське шосе 152

Киев, Днепровский

Пожаловаться
105 000 $
1 615 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009059
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 21 
Описание
Пропонується до продажу простора та тепла квартира у якісному цегляному будинку 2006 року (спецпроєкт). Розташована на 3 поверсі 21-поверхового будинку.
Планування та простір:
* Дві окремі кімнати по 15 м²
* Простора кухня з виходом на засклений та утеплений балкон
* Великий коридор та прихожа
* Окрема гардеробна кімната — 4 м²
* Вікна виходять у тихий двір

Стан та комплектація:
Квартира повністю укомплектована та готова до проживання:
* Усі меблі та техніка залишаються
* Вбудована кухня з побутовою технікою
* Пральна машина, бойлер
* Кондиціонер (працює до -15°C)
* Інтернет та телебачення
* Додаткове утеплення зовнішніх стін

Інженерія та комфорт:
* Індивідуальний лічильник на опалення
* Двозонний лічильник електроенергії
* Лічильники води
* Москітні сітки та замки безпеки на вікнах

Будинок:
* 3 ліфти (працюють навіть під час відключень світла)
* Генератор (06:00–24:00)
* ОСББ, консьєрж, відеоспостереження
* Закритий блок на поверсі, хороші сусіди
* Підземний та наземний паркінг
* Власне укриття

Інфраструктура:
* ТРЦ New Way, супермаркети Сільпо, Varus
* У будинку: АТБ, аптека, кафе, піцерія Domino’s, салони краси
* Поруч ринок, ресторани, McDonald’s
* Школи, дитячі садки, поліклініка
* Парк Партизанської слави

Транспорт:
* метро Бориспільська — 7 хвилин
* зручна транспортна розв’язка