1  / 12
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 1
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 2
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 3
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 4
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 5
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 6
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 7
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 8
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 9
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 10
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 11
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря - фото 12

Черноморск | 3-комнатная квартира у моря

Черноморск

Пожаловаться
60 000 $
1 000 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4951957
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Черноморск | 3-комнатная квартира у моря .

Просторная 3-комнатная квартира площадью 68 м² на удобном 5 этаже — идеальный вариант как для жизни, так и для инвестиций.

•Первая линия моря
Всего 3 минуты пешком до городского пляжа — вышел из подъезда и уже у моря.

•Вид, который влюбляет
Из окон открывается красивый вид на море. Квартира очень светлая, солнечная сторона — много естественного света и уюта.

•Просторная кухня — комфорт для всей семьи.
Квартира с аккуратным косметическим ремонтом — можно заехать и жить сразу.

•Идеальна под инвестицию
Летом отлично сдаётся посуточно — стабильный доход и высокая востребованность.

•Для большой семьи
Удобная планировка и достаточно пространства для комфортной жизни.

•Развитая инфраструктура
Рядом есть всё необходимое:
— 2 школы
— детский сад
— поликлиника
— 3 супермаркета

•Универсальный вариант:
— жить у моря
— сдавать и зарабатывать
— сохранить и приумножить капитал
Код объекта 359791
Обратная связь
Ирина
офлайн
Похожие объявления
Продаж  2К квартири по вулиці Харківське шосе 9, Дарницька площа, Дніпровський район, Дарниця Киев 12
  • Двухкомнатная
  • 45 м2
  • 8 / 10 эт.
68 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири по вулиці Харківське шосе, 9, Дніпровський район, Дарниця. Загальна площа — 45 м², житлова — 29 м², кухня — 6 м². Розташована на 8 поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку 1972 року. Квартира з сучасним капітальним ремонтом біля Дарницької площі - дуже тепла, не кутова, розташована в середині будинку. Є газ. Засклений балкон, вікна виходять у двір. В квартирі обєднано кухню з гостьовою кімнатою, є повноцінна окрема спальня, суміжний санвузол. Поруч є абсолютно все для комфортного життя: дитячі садочки, школи, магазини, супермаркети, ринок, ТРЦ та багато іншого. Поруч зупинки громадського транспорту в різні напрямки Києва. Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд. Комисію сплачує покупець. Ціна 68 000 у.е. Марина, тел.: 063 392 35 35
Киев, Днепровский
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 1б Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 45 м2
  • 10 / 25 эт.
120 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 1б. ЖК Зарічний. Окрема спальня + кухня студія. Хороший ремонт, меблі та техніка. Східна сторона вид з вікна на Бажана проспект. Комплекс бізнес-класу, цілодобова охорона, відеоспостереження, закрита велика територія, дитячий майданчики, футбольне поле, магазини, салони краси, кафе, ресторани, стаматологія, підземний паркінг та гостьові паркування. 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
Продаж 2-к квартири вул. Івана Неходи 3 Киев 3
  • Двухкомнатная
  • 43 м2
  • 3 / 5 эт.
52 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Івана Неходи 3. Затишна квартира в цегляному будинку, світла та тепла. Є балкон. Кімнати суміжні, але тип планування дозволяє легко поділити їх на повноцінні. Окремі кімнати + комору. В наявності: бронедвері + внутрішні дерев'яні двері, нові енергозберігаючі вікна з двокамерними склопакетами. 044 200 10 80