Недвижимость в Чернигове

Здам частину будинку Чернигов 8
    5 500 грн.
    Здам частину будинку в р-ні маг «Івушка», вул. Кільцева. 2 кімнати, свій с/вузел, є парковка на 3 машини. В домі проживання з хазяїном ( окремий вхід), спільне користування кухнею. 5500+ комун ( частково) послуги. Ан.
    Чернигов
    Здам довгостроково 1-кімнатну | р-н ЗАЗу Чернигов 5
      3 500 грн.
      Здається в довгострокову оренду 1-кімнатна квартира По Проспекту Миру(мікрорайон ЗАЗ) Всі меблі, техніка(холодильник, плита, мікрохвильова піч) Заведено інтернет Квартира взимку дуже тепла, опалення подається з 9 поверху Лічильники, м/п вікна Зупинка транспорту в 3 хвилинах, також поруч є: АТБ, Квартал, магазини/кіоски, кавʼярня, відділення пошти, садочок 3500+ку При заселенні оплата перший місяць + страхова сума + единоразова комісія АН За більш детальною інформацією - телефонуйте
      Чернигов
      Здам двокімнатну квартиру. Вул Левка Лукьяненко Чернигов 8
        5 000 грн.
        Здам на довгий термін двокімнатну квартиру. Все є для комфортного проживання. Квартира знаходиться в зручному районі. Поруч все є. Дітячі садочки,школи,магазини. Вдала транспортна розвʼязка. Ціна 5000 гривень + оплата комунальних платежів.При заселені оплата за перший та останній місяц проживання + 60% комісія АН. Дзвонить 0.9.3.4.9.5.7.2.0.7.
        Чернигов
        Здам двокімнатну на Козацькій Чернигов 12
          10 000 грн.
          Здам в довгострокову оренду укомплектовану двокімнатну квартиру по вул. Козацькій. Квартира укомплектована всім необхідним для проживання: меблі/техніка. Перевага сімейним парам без домашніх улюбленців. Оплата 10000+ комунальні Залогова сума - повернемо при виїзді Комісія агенції одноразово.
          Чернигов
          Здам кабінет в суборенду Чернигов 6
          • 30 м2
          • 1 / 10 эт.
          3 000 грн.
          Кабінет підійде як для майстра манікюру, так і май-ра педикюру, косметолога, бровіста і т.д. Розмір кабінету 30 кв.м. В кабінеті є кондиціонер на холод та тепло. Світло є завжди! В коридорі є туалет і невелика кухня. Кабінет знаходиться на цокольному поверсі. Що дуже зручно в наш час.
          Чернигов
          Здам капітальний гараж в Центрі міста, р-н Вала. Чернигов 3
            3 000 грн.
            Здам капітальний гараж в Центрі міста, в р-ні Вала. Гарний заїзд, є яма, електрика. 3000грн+ світло, збір. Ан.
            Чернигов
            Здам! Кімната 17м2 у 3 кім.Квартирі. Всі зручності. Все поряд. 1500грн Чернигов 4
              1 500 грн.
              Здається кімната 17м2 у 3 кімнатній квартирі. Зручне розташування, Проспект Перемоги, поруч є все необхідне: магазини АТБ, «Союз», ринок, аптеки та інше. 2 поверх, теплий будинок, є необхідні меблі та техніка. Звертайтесь за додатковою інформацією.
              Чернигов
              Здам кімнату біля 15 ліцею! Чернигов 9
                3 000 грн.
                Здам кімнату у гуртожитку на Громадській! Мебель. Холод.пралка! Оплата 3000+ ком.посл.(мален.) залог.сум.+ Ан % Зупинка 5 хвилин. В пішій доступності магазини,ринок і т.д. Без тварин! Вільна! Дзвоніть с 9.00-20.00
                Чернигов
                Здам кімнату р-н Круга з меблями та побутовою технікою Чернигов 6
                  1 500 грн.
                  Здам кімнату в гуртожитку р-н Круга В кімнаті є великий шкаф, диван, пральна машинка, холодильник по домовленості. Кімната в гарному стані 17м2 Здам на довготривалий термін. Ціна 1500грн.+комунальні послуги
                  Чернигов
                  Здам кімнату у приватному будинку! 3000 за Все! Чернигов 5
                    3 000 грн.
                    Здам теплу кімнату у приватному будинку! Можно і на короткій термін! Житловий стан! Меблі ,техніка Є! Горяча вода постійно! Ванна і с/у в будинку! Проживання з порядною,охайною власницею! Оплата 3000 за все! За Інтернет оплата окремо! Гарне місце розташування! В пішій доступності зупинка ,ринок Нива,магазини і Автовокзал!!! Вільна ! Є другі варіанти!!! Дзвоніть!
                    Чернигов
                    Здам кімнату в 3-кімн. кв. Центр. 2600 грн за все Чернигов 7
                      2 500 грн.
                      Здається кімната в 3 кімнатній квартирі для дівчини або жінки. Проживання без господарів Центр. Вул. Самострова Є все необхідне для проживання 3000 грн за все Оплата за 1й місяць проживання + страховий платіж + разова комісія АН 0.6.3. 4.3.6. 6.4. 0.8 Телефонуйте, записуйтесь на перегляд!
                      Чернигов
                      Здам кімнату в Чернігові (Рокосовського) Чернигов 11
                        3 000 грн.
                        Здам кімнату в квартирі, район Епіцентру. Проживання без власниці. Кімната закриваеться. Вартість 3000+ 1/2 комунальних+ %АН
                        Чернигов
                          3 000 грн.
                          Здам кімнату в квартирі по вулиці Соборності (район 12 школи). Є необхідні меблі та техніка. Проживання з хозяйкою. Ціна 3000 гривень разом з комунальними. Оплата за перший місяць та страховий внесок 3000 гривень. Комісія АН 1800 гривень разово.
                          Чернигов
                          Здам комерційне приміщення під любий вид діяльності в Чернігові Чернигов 10
                          • 50 м2
                          • 1 / 1 эт.
                          3 500 грн.
                          Здам в оренду комерційне приміщення, під любий вид діяльності, можливо під офіс-склад. Площа 50м2 в районі промзони по вул. Ушинського (ТЕЦ). Приміщення має чотири кімнати. Комунікації- вода, світло, каналізвція, опалення- твердопаливних котел, булер'ян. Територія охороняється. Вартість 3500+к/п+%АН
                          Чернигов
                          Здам квартиру на довготривалий період, вул.Льотна, 27 Чернигов 7
                            5 000 грн.
                            Здам на довготривалий період трикімнатну квартиру по вул.Льотна, б. 27.Стан звичайний, житловий. Пральна машина, холодильник, телевізор за бажанням, якщо потрібно. Квартира не кутова, тепла.
                            Чернигов
                            Здам однокімнатну квартиру м. Чернігів,вул. Харківська. Чернигов 8
                              4 500 грн.
                              Здам на довготривалий період квартиру однокімнатну,м Чернігів . Стан житловий, гарний. Є вся необхідна побутова техніка, холодильник, пральна машина, телевізор...
                              Чернигов
                              Здам однокімнатну квартиру вул. Бєлова Чернигов 14
                                5 000 грн.
                                Здам однокімнатну квартиру район Епіцентру по вул. Бєлова. Квартира в жилому стані, є все необхідне меблі та техніка. Ціна 7000 грн за все ( з комунальними )+ залогова сума+послуги Рієлтора. Телефонуйте!
                                Чернигов
                                Здам офіс пл. 21,5 м2/комунальні входять в оренду Чернигов 7
                                • 21.5 м2
                                • 3 / 5 эт.
                                5 375 грн.
                                Здам офісне приміщення загальною площею 21,5 м2. Офіс знаходиться на третьому поверсі п'ятиповерхової адміністративної будівлі, за адресою: Проспект Перемоги, 129, зупинка громадського транспорту «Ляльковий театр». Орендна ставка - 250 грн/м2. Комунальні платежі входять до орендної плати (окрім плати за інтернет). Офіс в гарному стані, з косметичним ремонтом. Санвузол на 2 поверсі. Відеоспостереження при вході в будівлю, поруч місце для парковки, зупинка громадського транспорту - 3 хвилини пішки. Для уточнення деталей та організації перегляду звертайтесь за вказаним телефоном.
                                Чернигов
                                Здам офіси від 3000 грн плюс світло, район ЗАЗ Чернигов 20
                                • 23 м2
                                • 2 / 2 эт.
                                4 000 грн.
                                Здам офіс з ремонтом і меблями Знаходиться в бізнес комплексі по вул. Квітнева, по дорозі від Зазу на Масани (поруч заправка авантаж) В пішій доступності магазин Атб, зупинка транспорту Доступні декілька офісів, різної квадратури Можна орендувати іх як окремо так і по декілька Є кухня з обіднею зоною (меблі і техніка є), санвузол Комплекс з сучасним ремонтом і меблями Встановлено сигналізацію Надаються паркувальні місця Закрита територія, охорона, доступ необмежено по часу Вартість оренди офісів два офіси по 16м2 3000 грн плюс світло, один офіс 22 м2 4000 грн плюс світло, пʼять офісів по 33м2 5000 грн плюс світло, один офіс 47 м2 7000 грн плюс світло Оплата одразу за перший місяць оренди, заставна вартість і комісія ан
                                Чернигов
                                Здам приміщення їдальні з прилеглою територією в районі Пивзаводу. Чернигов 20