1  / 10
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 1
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 2
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 3
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 4
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 5
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 6
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 7
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 8
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 9
Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район - фото 10

Чавдар Єлізавети 34, продаж 1к квартири, ЖМ Патріотика, метро Осокорки, Позняки, Дарницький район

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
77 000 $
1 842 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007245
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.8 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири 41м2 з ремонтом, ЖМ Патріотика, будинок "Степовий" 2016 року, метро Осокорки, Дарницький район.

Характеристики квартири:
- площа: загальна 41,8 м2, житлова 17,4 м2, кухня 7 м2
- поверх 12/25
- планування: окрема кімната, кухня з виходом на великий балкон
- сучасний ремонт з якісними меблями та технікою
- резервне живлення: генератор на ліфт, воду та опалення

Будинок:
- утеплена панель 2016 року будівництва
- централізоване опалення
- гостьовий паркінг
- консьєрж-сервіс

Інфраструктура:
Будинок розташований у сучасному мікрорайоні з максимально розвиненою інфраструктурою.
- до станцій Осокорки та Позняки — всього 10–15 хвилин пішки. Швидкий виїзд на Південний міст дозволяє дістатися центру міста на авто за 15–20 хвилин
- поруч із будинком зупинки громадського транспорту та маршрутних таксі
- в пішій доступності супермаркети Novus, Фора, АТБ та Varus. Гіпермаркет Metro та Епіцентр
- поруч популярні ТРЦ: River Mall, Аладін та Піраміда
- cучасна гімназія «Київська Русь» та Скандинавська гімназія. Дитячі садочки (як державні, так і приватні, центри розвитку) знаходяться прямо у дворах мікрорайону.