Без комиссии
1  / 8
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 1
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 2
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 3
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 4
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 5
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 6
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 7
Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка - фото 8

Частковий ремонт! Зданий будинок! Квартира 60 кв.м. у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
60 000 $
992 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4730817
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 60.5 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири у ЖК Європейка, Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 103/16.
Загальна площа - 60,5 кв.м.
4/6 поверх.

Зданий та заселений будинок!

• Повноцінна 3-кімнатна квартира з частковим ремонтом: зроблена розводка електрики та сатехники, стіни підготовлені під шпалери або фарбування, встановлений унітаз із інсталяцією.
• Куплені плитка та броньовані вхідні двері.
• Автономне опалення - встановлений двоконтурний газовий котел, радіатори опалення, металопластикові вікна, металеві двері.
• Квартира розташована всередині будинку, дуже тепла і світла.
• В будинку є ліфт.

Територія житлового комплексу знаходиться під цілодобовою охороною.
Дуже добре розвинена інфраструктура, поруч ТРЦ Європарк, магазини, фітнес-центр, аптека. Гарна транспортна розв'язка: 20 хв. громадським транспортом до метро Теремки, Академмістечко.

Умови покупки:
Без комісії для покупця
Обратная связь
Анна
офлайн