1  / 17
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 1
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 2
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 3
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 4
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 5
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 6
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 7
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 8
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 9
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 10
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 11
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 12
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 13
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 14
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 15
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 16
Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв - фото 17

Чабани Машинобудівників 16 ЖК Добре місто (Піонерський 2) Теремки 10хв

Чабаны

Пожаловаться
68 990 $
1 769 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4755238
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Гардероб, Видеонаблюдение, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири
ЖК «Dobre Misto 2» (ЖК Піонерський 2)
вул. Машинобудівників 16.
смт. Чабани

Загальна площа - 39 м²
Поверх - 9 / 10

Про квартиру:
- Квартира облаштована всім необхідним для комфортного проживання
- Індивідуальне газове опалення
- Сучасний ремонт
- Підлога з підігрівом
- Гардеробна

Про комплекс:
- Територія з охороною та відеонаглядом
- Підземний та наземний паркінг
- Великій доглянутий підвал, якій можна використовувати як бомбосховище
- Будинок комфорт-класу, введений в експлуатацію у 2021 році. Доглянуте парадне, вхідні двері до будинку оснащені сучасним цифровим замком. Біля будинку просторе паркування, є дитячий та спортивний майданчики, зони для прогулянок та відпочинку.

Чудово розвинена інфраструктура: у комплексі є магазини, «Нова Пошта», поруч із будинком кафе, аптека, у пішій доступності — «МегаМаркет».

Зручна транспортна розв’язка — до метро «Теремки» 10 хвилин на авто.

Ціна: 69 000 USD
Обратная связь
Олена Грипась
офлайн