Центр жк набережний квартал 2 подобово, погодинно
Добавлено: 23 ноября 2025, ID: 4515169
Характеристики
-
Минимальное количество ночей
1
-
Комнат
1
-
Количество спальных мест
4
-
Общая площадь
43 м2
-
Этаж
9
-
Планировка
Свободная планировка
-
Ремонт
Авторский проект
-
Питание
Нет
-
Бытовая техника
Электрочайник, Варочная панель, Духовой шкаф, Микроволновая печь, Холодильник, Стиральная машина, Утюг
-
Комфорт
Кондиционер, Подогрев полов, Автономное отопление, Ванна, Гардероб, Видеонаблюдение, Парковочное место
-
Инфраструктура
Центр города, Достопримечательности, Детская площадка, Аптека, Остановка транспорта, Стоянка
-
Ландшафт
Река, Парк, Пляж, Город
-
Дополнительно
Возможность бронирования, Безналичный расчет, Трансфер
Описание
Погодинна вартість оренди від 600грн
Подобова від 1100 до 1400 в залежності від днів неділі, святкових днів та кількості проживаючих!
Здається затишна, комфортна 1к квартира у ЖК "Набережний квартал". ЖК має гарне місце розташування із зручною транспортною розв'язкою. Розташований близько до автовокзалу та жд вокзалу.
Поряд центральний парк, річка, набережна "Рошен" та міський пляж.
У дворі будинку є парковка та встановлено відеоспостереження. Також розвинена інфраструктура, магазини, кав'ярні, ресторани, спортивні об'єкти.
В квартирі зроблений ремонт за індивідуальним проектом. Встановлено камін, для проведення теплих вечорів відпочинку в холодну пору року та кондиціонер, щоб охолонути у спеку.
Є два ліжка де може розміститись до 4х людей. Встановлено холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, чайник, наявний весь необхідний посуд та кухонне приладдя. У ванній встановлено якісну сантехніку.
Похожие объявления
11
Сучасна та комфортна квартира в центрі Ковеля, поряд вокзал (2хв пішком). Чудово підходить для 1-2 людей. Обладнена всім необхідним. Чиста та простора, гарна постіль, все нове, другий поверх, балкон є. Телевізор Smart TV. Парковка вдворі біля будинку. Дзвоніть! На святкування не здаю!
7
однокомнатная квартира в центральной части города по улице театральная 31/20 возле автовокзала с отчётными документами для командировочных
4
аренда квартиры посуточно почасового в центральной части города Кременчуг по улице театральная 31/20 в 2 минутах от автовокзала в пяти минутах от ж/д вокзала.
для командировочных выдаём отчётные документы третья группа налогообложения