1  / 20
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 1
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 2
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 3
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 4
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 5
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 6
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 7
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 8
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 9
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 10
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 11
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 12
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 13
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 14
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 15
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 16
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 17
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 18
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 19
Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира - фото 20

Центр Великогабаритна Двокімнатна квартира

Николаев, Центральный, Центр

Пожаловаться
55 000 $
720 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4968220
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 76.4 м2
  • Площадь кухни 10.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место 
Описание
Пропоную до придбання
Великогабаритну Двокімнатну квартиру, у центрі міста Миколаїв.
В квартирі встановлено Індивідуальне газове опалення, Двоконтурний газовий Котел.
Планування квартири на дві сторони,
Простора Вітальня,
Спальна кімната з балконом- вікнами
У тихий зачинений двір.
Гардеробна кімната,
Простора Кухня 10,8м
Коридор, Ванна кімната, сан вузол.
В квартирі виконано гарний ремонт У класичному стилі!
Високі стелі та багато денного світла ,
Додають комфорту та затишку !
5й поверх будинку Сталінка ,
Є Ліфт! Що дуже зручно.
Двір зачинений, у дворі є місце для парковки Автомобіля.
Для нового власника залишаються меблі та техніка!
Можливий продаж по Сертифікату.
Поруч є все необхідне Для комфортного життя, магазини, кафе, Супермаркет, Парк, дитячий садок та школа недалеко.
Запрошую вас на перегляд квартири,
Та вдалу покупку
Телефонуйте, домовимося про зручний час для показу
Обратная связь
Людмила Галкина
офлайн