1  / 6
Центр м.Золотонрша - фото 1
Центр м.Золотонрша - фото 2
Центр м.Золотонрша - фото 3
Центр м.Золотонрша - фото 4
Центр м.Золотонрша - фото 5
Центр м.Золотонрша - фото 6

Центр м.Золотонрша

Золотоноша

Пожаловаться
55 300 $
878 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5030616
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Парковочное место, Гараж 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж трикімнатні квартири на 5 поверсі ,з гарожам у дворі ,в самому центрі м.Золотоноша.
Кімнати окремі.
Квартира затишна, тепла та простора 63.кв.м.вікна м/п, котёл феролі ,є підвальне приміщення.На подвір'ї тихий доглянутий двір з дитячим майданчиком.Вся інфраструктура міста у кроковій доступності . Залишається кухня та частково інші меблі.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:
09*********81
AH BERLOGA
Обратная связь
Наталія
офлайн