Без комиссии
1  / 4
Центр,2-к.,3пов., Княгинен-Васильянок,парк,Ринок,Ратуша - фото 1
Центр,2-к.,3пов., Княгинен-Васильянок,парк,Ринок,Ратуша - фото 2
Центр,2-к.,3пов., Княгинен-Васильянок,парк,Ринок,Ратуша - фото 3
Центр,2-к.,3пов., Княгинен-Васильянок,парк,Ринок,Ратуша - фото 4

Центр,2-к.,3пов., Княгинен-Васильянок,парк,Ринок,Ратуша

Ивано-Франковск

Пожаловаться
50 000 $
769 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4536551
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продам квартиру в затишному та комфортному ЖитловомуКомплексі в Центральній частині міста.

Ідеальне розташування, 5 хвилин ходьби до Центрального ринку, Піонерського Парку, Панорами Плаза, поруч розгалужена інфраструктура міста: магазини, школи, дитсадки, зручне транспортне сполучення.

На території комплексу –підземний паркінг на 1500 паркомісць.

Дитячий садочок, дитячий майданчик. ДЛЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ:
обгороджена територія
система відео спостереження.

Оптимальне планування квартир
просторі кухні з лоджіями
панорамні вікна
безшумні ліфти

Великий внутрішній двір з нічним освітленням.
Дизайнерський ландшафт прибудинкової території
Приватне жео
Торгові центри та супермаркети
Обратная связь
РУСЛАН Відділ продажу
офлайн
Похожие объявления
  • Однокомнатная
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 эт.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернигов
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривой Рог 20
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 8 / 9 эт.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж затишної 3к на Рудані Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 эт.
18 200 $ Без комиссии
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривой Рог
офлайн
РУСЛАН Відділ продажу
На сайте с 16 апреля 2020