Без комиссии
1  / 20
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 1
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 2
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 3
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 4
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 5
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 6
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 7
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 8
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 9
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 10
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 11
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 12
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 13
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 14
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 15
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 16
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 17
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 18
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 19
Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь - фото 20

Цегляний будинок 130 м², 4,5 сотки, парк Дубки, Ірпінь

Ирпень

Пожаловаться
190 000 $
1 462 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 февраля 2026, ID: 4796922
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 130 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4.5 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Терраса, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик 
Описание
Продаж двоповерхового будинку у місті Ірпінь, поруч із парком «Дубки».
Тиха вулиця, асфальтований під’їзд, затишне місце серед вікових дубів.

Площа будинку: 130 м²
Площа ділянки: 4,5 сотки
Поверхів: 2
Ціна: 190 000 $

Будинок побудований із керамічного блоку 380 мм, утеплений 50 мм мінеральної вати, фасад облицьований цеглою.
Дах – металочерепиця, перекриття – залізобетонне.
Висота стелі – 3 м.
Встановлені енергозберігаючі вікна (70 профіль з ламінацією, трикамерні склопакети).

Комунікації:
• Газ підведений
• Центральне водопостачання
• Опалення та гаряча вода – двоконтурний газовий котел
• Два септики
• Інтернет, мобільний зв’язок, вода, газ і опалення працюють навіть при відключеннях світла

Територія:
• Рівна ділянка прямокутної форми, завезено чорнозем
• Встановлені автоматичні відкотні ворота
• Майданчик на 2 автомобілі
• Тераса, панорамні вікна
• Паркан по периметру

Планування:
4 спальні, 2 санвузли, кухня-вітальня, великий хол, вихід на терасу.

Будинок без внутрішнього оздоблення. Побудований якісно, готовий до завершення під себе.
Чудова локація поруч із парком, тиша, свіже повітря, зручний доступ до центру Ірпеня.