Без комиссии
1  / 8
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 1
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 2
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 3
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 4
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 5
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 6
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 7
Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток. - фото 8

Будинок з ремонтом та виходом до озера! 30 соток.

Горбовичи

Пожаловаться
252 000 $
947 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4939998
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 266 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 30 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Терраса, Сигнализация 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж будинку загальною площею 266 кв.м. на ділянці 30 соток з панорамним видом на пологий схил та широке озеро. Тиша, чисте повітря та повна приватність всього за 20 хв. від м.Києва.

Переваги:закрита територія з охороною. Зручний заїзд через Гореничі (Житомирська траса) або Софіївську Борщагівку.

Ділянка 30 соток: Складається з двох частин по 15 сот. (приватна власність + берегова зона з власним виходом до води).

Енергонезалежність: потужність електрики — 40 кВт! Свердловина 30 м.

Планування (3 рівні):
Цоколь: 2 кімнати з вікнами, техприміщення, кладова + великий підвал.
1 поверх: Кухня-вітальня, гостьова кімната, санвузол та відкрита тераса з видом на озеро.
2 поверх: 2 спальні, санвузол та закрита видова тераса.

Стан та безпека:
Будинок у хорошому стані, встановлена охоронна сигналізація. Територія огороджена, сусіди знаходяться на великій відстані один від одного.
Оформлення 2%.
Обратная связь
Марія
офлайн