Без комиссии
1  / 19
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 1
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 2
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 3
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 4
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 5
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 6
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 7
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 8
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 9
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 10
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 11
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 12
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 13
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 14
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 15
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 16
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 17
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 18
Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії - фото 19

Будинок з ремонтом 100 м² в Гореничах, 5 соток. Без комісії

Гореничи

Пожаловаться
170 000 $
1 789 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4853008
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Отопление Другое 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Коммуникации Скважина, Канализация септик 
Описание
Продам сучасний одноповерховий будинок у с. Гореничі, поряд з Києвом. Закрите котеджне містечко, швидкий виїзд на Житомирську трасу.

Площа будинку — 100 м² все, що на фото залишається.
Ділянка — 4,8 сотки
Будинок повністю з ремонтом, меблями та технікою — готовий до проживання.

Планування:
• простора кухня-вітальня з каміном
• 2 спальні (одна з гардеробною)
• 2 санвузли (ванна та душ)
• велика крита тераса

Комунікації:
• електрика 10 кВт
• свердловина 62 м
• септик 8 м³
• рекуперація повітря
• камін, який опалює будинок
• є можливість підключення газу

Ділянка з ландшафтним дизайном та автополивом, автоматичні ворота, асфальтований підʼїзд. На території котеджного містечка є озеро.

Поруч: школа, садочок (7 хв), АТБ, Фора, Сільпо, МакДональдз, зупинки транспорту.

Ціна — 170 000 $
Без комісії для покупця.
Можливі державні програми.
Перегляд за попередньою домовленістю.
Обратная связь
Марина
офлайн