1  / 20
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 1
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 2
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 3
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 4
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 5
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 6
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 7
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 8
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 9
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 10
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 11
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 12
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 13
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 14
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 15
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 16
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 17
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 18
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 19
Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922 - фото 20

Будинок з євроремонтом у сосновому лісі з гаражем та терасою ІКОД44922

Полтава

Пожаловаться
135 000 $
1 875 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 декабря 2025, ID: 4620861
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 65 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Терраса, Камин, Гараж 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Продається затишний будинок у селі Безручки, всього за 10 кілометрів від Полтави. Будинок збудований у 2020 році, має сучасний євроремонт і повністю готовий до проживання. Оснащений автономним опаленням з електрокотлом та теплою підлогою, підведені всі комунікації, є зливна яма.
Загальна площа будинку становить 72 м², перший поверх — 45 м². Є підвал, гараж площею 35 м² і простора тераса на 24 м², де можна насолоджуватись ранковою кавою або вечірнім відпочинком.
Ділянка велика — 65 соток, розташована серед соснового лісу. Це неймовірно тихе та мальовниче місце, поруч магазин, зручний під’їзд.
Будинок для тих, хто цінує спокій, природу і комфорт в оточенні чистого повітря.
Обратная связь
Валерія АН Бульвар
офлайн
Похожие объявления
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одесса 18
  • Четырехкомнатная
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати.
Одесса, Киевский
Готельно-відочинковий комплекс в с. Поляниця Яремче 20
  • 20 комнатная
  • 1150 м2
  • 20 соток
633 000 $ Без комиссии
Готельно-відпочинковий комплекс в с. Поляниця розташований на ділянці, площею 0,2 га. Його загальна площа 1150 м². У будівлі передбачена СПА-зона з басейном, ресторан, паркінг та 20 номерів. Споруда без ремонту. Але у вартість також входять дизайн-проєкт для цього готельно-відпочинкового комплексу.
Яремче
Відпочинковий комплекс зі СПА на березі річки в с. Микуличин Яремче 10
  • 27 комнатная
  • 1474 м2
  • 13 соток
530 000 $ Без комиссии
Продамо 5-ти поверховий комплекс з приватною котельнею та зоною СПА, загальною площею 1 474 м², розташований на ділянці у 0,13 га. Споруда вміщає 27 номерів. З них 14 - це однокімнатні номери, 11 - двокімнатні, 2 - трикімнатні. Щодо додаткових приміщень, то: Площа ресторану - 162 м² Площа конференц-зали - 55 м² СПА займає - 69 м² Господарські приміщення це - 110 м² Вартість: 420.000$ Будинок збудований у 2015 році. Стіни цегляні, дах вкритий бітумною черепицею, а перекриття монолітне залізобетонне. Щодо розташування, то до найближчого міста - 5 км. А ліс, гори та ріка на відстані менш як 1 км. Уся необхідна інфраструктура: парк, магазин, зупинка громадського транспорту - всього за 500 м від комплексу.
Яремче
офлайн
Валерія АН Бульвар
На сайте с 16 апреля 2020