1  / 8
Будинок в Гусятині - фото 1
Будинок в Гусятині - фото 2
Будинок в Гусятині - фото 3
Будинок в Гусятині - фото 4
Будинок в Гусятині - фото 5
Будинок в Гусятині - фото 6
Будинок в Гусятині - фото 7
Будинок в Гусятині - фото 8

Будинок в Гусятині

Гусятин

Пожаловаться
155 000 $
242 $ за м²
7 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 апреля 2026, ID: 4942980
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 640 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 сот.
Описание
Продам сімейний будинок у Гусятині, на одній з найкращих вулиць.
Будинок з дорогим ремонтом та повністю готовий для комфортного проживання, на подвірʼї є ще літня кухня(110м2), сад з фруктовими деревами та виноградник, бесідка.
За детальною інформацією по телефону.
Обратная связь
Роман
офлайн