Без комиссии
1  / 11
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 1
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 2
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 3
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 4
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 5
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 6
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 7
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 8
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 9
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 10
Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ - фото 11

Будинок у лісовій Бучі з барбекю-терасою! Газ

Буча

Пожаловаться
170 000 $
1 700 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 13 июля 2026, ID: 5159786
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 100 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4 сот.
  • Комфорт Терраса 
Описание
Уявіть: ранок у власному будинку серед сосен, запах кави та свіжого лісового повітря. Це не просто нерухомість, це ваш новий рівень комфорту в закритому котеджному містечку.
Чому цей будинок вартий вашої уваги?
• Локація-топ: Найпрестижніша частина Бучі — лісова зона. Тиша, спокій і солідні сусіди.
• Максимальна готовність: Чистова штукатурка та стяжка підлоги вже зроблені. Ви економите місяці брудної роботи!
• Тепло та затишок: По всьому будинку розведена водяна тепла підлога. Індивідуальне газове опалення дозволить вам забути про великі рахунки.
• Родзинка — тераса: Велика крита тераса з вбудованою зоною барбекю. Ваші вечори з друзями стануть легендарними.
Планування (100 м²): 3 затишні спальні, простора кухня-вітальня для сімейних вечерь, 2 санвузли та окрема гардеробна.
Ціна: 170 000 $. Будинок, який закохує з першого перегляду!
Обратная связь
Альона
офлайн
Похожие объявления
Уютный дом с евро ремонтом в фонтанке Фонтанка 3
  • Трехкомнатная
  • 80 м2
  • 5 соток
165 000 $
Одесса ФонтанКа 2 Продам ДОМ 80 м.кв. , 1 этаж, 3 комнаты, кухня студия, санузел, угловой участок 5 соток. Евроремонт Газ, свет, вода, асфальт, ландшафт, газон, место для 2-3х авто. 165000$ 0671844975 Татьяна
Фонтанка
Продаж будинку на Артемі ( єВідновлення) Кривой Рог 19
  • Трехкомнатная
  • 65 м2
  • 10 соток
42 500 $ Без комиссии
Пропонуємо до продажу добротний будинок загальною площею 64,5 м², розташований на земельній ділянці 10 соток. Будинок глинобитний, обкладений цеглою, теплий та міцний. Зручне планування включає три окремі житлові кімнати, простору кухню площею 8,9 м², великий санвузол та два коридори. Житлова площа становить 42,2 м². У будинку вже виконані основні підготовчі роботи: стіни вирівняні та повністю підготовлені під поклейку шпалер, встановлені металопластикові вікна, замінені міжкімнатні двері. Підключені всі необхідні комунікації: газове опалення, газова колонка, центральна каналізація, водопостачання та електроенергія. Подвір’я просторе та доглянуте. На території розташований великий капітальний гараж зі смотровою ямою, що стане справжньою знахідкою для автовласників. Також є естакада для обслуговування автомобіля, літня кухня, капітальний погріб та окреме приміщення, яке можна облаштувати під майстерню, склад або використовувати для власної справи. Ділянка площею 10 соток дає достатньо місця для саду, городу чи облаштування комфортної зони відпочинку. На подвір’ї ростуть виноград та плодові дерева, створюючи затишну атмосферу. Будинок розташований у спокійному районі з хорошим під’їздом. Це чудовий варіант для сім’ї, яка шукає просторий будинок із власною земельною ділянкою, а також для тих, кому важливо мати великий гараж, майстерню та місце для обслуговування автомобіля. Телефонуйте, відповім на всі запитання та організую перегляд у зручний для вас час.
Кривой Рог, Саксаганский
Продам Дом в Корабельном районе (Балабановка) Николаев 10
  • Двухкомнатная
  • 64 м2
  • 6 соток
17 000 $
Возможна продажа по программам! В продаже дом в обычном жилом состоянии в тихом и спокойном месте Корабельного района В доме 2 комнаты Крыша шифер Отопление - печь + електро конвектор Участок 6 соток Удобства на улице Есть фундамент под строительство еще одного небольшого домика Небольшой ухоженный огород Асфальтированная улица Приглашаю к просмотру, звоните!
Николаев, Корабельный
офлайн
Альона
На сайте с 16 апреля 2020