1  / 6
Будинок  Рованці - фото 1
Будинок  Рованці - фото 2
Будинок  Рованці - фото 3
Будинок  Рованці - фото 4
Будинок  Рованці - фото 5
Будинок  Рованці - фото 6

Будинок Рованці

Рованцы

Пожаловаться
84 000 $
857 $ за м²
4 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 9 июля 2026, ID: 5154617
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
Описание
ПРОДАЖ БУДИНКУ В РОВАНЦЯХ — ТОПОВА ЛОКАЦІЯ

Власний будинок у тихому та затишному місці всього за 5 хвилин пішки від ТЦ «Баобаб».

Площа будинку — 98 м²
Земельна ділянка — 5 соток

Світло від Обленерго
Централізоване водопостачання
Септик 9 куб.
Якісне будівництво з цегли
Утеплення пінопластом 15 см
Власна земельна ділянка
Огороджена територія

Продумане планування для комфортного життя:
3 окремі спальні
Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
Великий санвузол
Технічне приміщення
Готова тераса

Виконані внутрішні роботи:
Розведена електрика
Штукатурка стін
Чистова стяжка підлоги
Підшита стеля

При купівлі будинку даруємо сертифікат на знижку на всі будівельні матеріали.

Сучасний будинок у районі нової забудови з хорошим доїздом. Ідеальне поєднання локації, якості та ціни для комфортного проживання вашої сім’ї.
Обратная связь
Людмила
офлайн
Похожие объявления
Уютный дом с евро ремонтом в фонтанке Фонтанка 3
  • Трехкомнатная
  • 80 м2
  • 5 соток
165 000 $
Одесса ФонтанКа 2 Продам ДОМ 80 м.кв. , 1 этаж, 3 комнаты, кухня студия, санузел, угловой участок 5 соток. Евроремонт Газ, свет, вода, асфальт, ландшафт, газон, место для 2-3х авто. 165000$ 0671844975 Татьяна
Фонтанка
Продаж будинку на Артемі ( єВідновлення) Кривой Рог 19
  • Трехкомнатная
  • 65 м2
  • 10 соток
42 500 $ Без комиссии
Пропонуємо до продажу добротний будинок загальною площею 64,5 м², розташований на земельній ділянці 10 соток. Будинок глинобитний, обкладений цеглою, теплий та міцний. Зручне планування включає три окремі житлові кімнати, простору кухню площею 8,9 м², великий санвузол та два коридори. Житлова площа становить 42,2 м². У будинку вже виконані основні підготовчі роботи: стіни вирівняні та повністю підготовлені під поклейку шпалер, встановлені металопластикові вікна, замінені міжкімнатні двері. Підключені всі необхідні комунікації: газове опалення, газова колонка, центральна каналізація, водопостачання та електроенергія. Подвір’я просторе та доглянуте. На території розташований великий капітальний гараж зі смотровою ямою, що стане справжньою знахідкою для автовласників. Також є естакада для обслуговування автомобіля, літня кухня, капітальний погріб та окреме приміщення, яке можна облаштувати під майстерню, склад або використовувати для власної справи. Ділянка площею 10 соток дає достатньо місця для саду, городу чи облаштування комфортної зони відпочинку. На подвір’ї ростуть виноград та плодові дерева, створюючи затишну атмосферу. Будинок розташований у спокійному районі з хорошим під’їздом. Це чудовий варіант для сім’ї, яка шукає просторий будинок із власною земельною ділянкою, а також для тих, кому важливо мати великий гараж, майстерню та місце для обслуговування автомобіля. Телефонуйте, відповім на всі запитання та організую перегляд у зручний для вас час.
Кривой Рог, Саксаганский
Продам Дом в Корабельном районе (Балабановка) Николаев 10
  • Двухкомнатная
  • 64 м2
  • 6 соток
17 000 $
Возможна продажа по программам! В продаже дом в обычном жилом состоянии в тихом и спокойном месте Корабельного района В доме 2 комнаты Крыша шифер Отопление - печь + електро конвектор Участок 6 соток Удобства на улице Есть фундамент под строительство еще одного небольшого домика Небольшой ухоженный огород Асфальтированная улица Приглашаю к просмотру, звоните!
Николаев, Корабельный
офлайн
Людмила
На сайте с 16 апреля 2020