Без комиссии
1  / 20
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 1
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 2
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 3
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 4
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 5
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 6
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 7
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 8
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 9
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 10
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 11
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 12
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 13
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 14
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 15
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 16
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 17
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 18
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 19
Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі - фото 20

Будинок Преміум класу/ 170м2/5 соток/ Автономний/ Газ/ Сонячні панелі

Крушинка

Пожаловаться
450 000 $
2 647 $ за м²
5 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4854368
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 170 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Терраса, Сигнализация, Охраняемая территория, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується стильний будинок з дизайнерським ремонтом у престижному котеджному містечку «На Щасливій», с. Крушинка, Фастівський район.

Зручний виїзд на Одеську трасу — всього 15 хвилин до Києва.

Площа будинку — 170 м²

Ділянка — 5 соток

Закрите котеджне містечко площею 10 га

Близько 90 будинків на території

Будинок має продумане та комфортне планування.

Перший поверх:

Простора кухня-вітальня з зоною відпочинку

Кабінет або гостьова кімната з диваном

Санвузол з душем

Гардеробна

Технічна кімната

Другий поверх:

Майстер-спальня з власним санвузлом та гардеробною

Дві окремі спальні

Санвузол
Постірочна

Коридор

Будинок повністю автономний — встановлені сонячні панелі та інвертор.

Газ, септик, власна свердловина, 3 фази по 10 кВт, сонячні панелі 8 кВт.

Інвертор 5 кВт, акумуляторні батареї 10 кВт.

Це значна економія на комунальних витратах та незалежність у будь-яких умовах.

Котеджне містечко — сучасне, закритого типу, з доглянутою територією та атмосферою спокою серед природи.