Без комиссии
1  / 20
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 1
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 2
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 3
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 4
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 5
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 6
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 7
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 8
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 9
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 10
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 11
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 12
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 13
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 14
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 15
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 16
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 17
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 18
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 19
Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га  біля озера Крюківщина Гатне - фото 20

Будинок дизайнера S=555 м² ділянка 0,36га біля озера Крюківщина Гатне

Гатное

Пожаловаться
1 500 000 $
2 703 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 13 декабря 2025, ID: 4581027
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 555 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 36 сот.
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Будинок Озеленення і Зонування території спроектовані одним із найкращих архітекторів-дизайнерів України.
Надзвичайна різнопланова природа - від височенних ялинок до обплетених виноградом та квітами куточків з критими бесідками.
Свій вихід на озеро, пляж, де можна кататись на лодках, ловити рибу.
Фонтан, Басейн.
Декілька затишних терас з лаунж-зонами та барбекю.
Гараж на 3 машини.
Приміщення для охорони (облаштоване).
Повноцінний незалежний гостьовий будинок з автономним обеспеченням.

Технічні характеристики будинку: технологія 'Термобудинок' з утепленням 'Foamglas'; обліцовка: німецька клінкерна цегла; дах з чеської натуральної керамічної черепиці; фундамент монолітно-бетонний, стовпчастий; вікна 'Velux'.
Котел “Viessmann Vitogas 050” з повною автоматикою; своя Транформаторна підстанція; Септік: двокамерний, обєм 10 м.куб.; генератор 'Kipor”, 50 кВт., в шумозахісному кожусі і окремому приміщенні, в санітарному розриві від основного будинку. Генератор працює на всі групи освітлення, розетки, техніку, вмикаеться автоматично.Також влаштована потрійна система стабілізаторів напруги. Скважина 30 м., (на 27 метрах починається артезіанська мінералізована вода), італійський насос, повна водоочистка.
Комунальні витрати:
Взимку: Газ 2500-3500 грн, Електрика 900-1200 грн.
Літом: Газ 500-900 грн, Електрика 300-500 грн.

В будинку: вітальня з каміном, кухня з окремим виходом на терасу до фонтану, 4 спальні, 6 санвузлів, кабінет, кімната з кінотетром і акустичною системою Martin Logan, стеля, стіни вікна обладнанані під проф. акустику, кімната з вином на -1 поверсі, сауна з басейном-купелю та спортзалом з обладнанням “Kettler sport”,”Hoist V5”; тераса-зимовий сад на другому поверсі.
Підлога: дубова дошка, мармурова мозаїка, плитка 'Rex”. Штукатурка 'Marmorino”, 'Venezia”, 'Ottochento”.
Вхідні двері 'Dierre', внутрішні двері бренд “ Lualdy Porte”.
Камін фабрика 'Boley”. Портал 'Callacatta”, висота порталу 1600.
Розетки 'Gira'. Підвіконня натуральний мармур 'Callacatta”.
Меблі: 'Baxter”,”Visioner”,”Cantory”, 'Poltrona Frau”, ”Desire”, ”Lema”, ”Desalto”, ”Grange”, ”Stone international”, ”Creaziony”, 'Teodor Alessandro”, 'Eichholtz”, ”Flamant”.
Кухня з островом італійського бренду 'STL”, стільниця-мармур 'Forest Braun”. Вбудована техніка німецького виробництва ”AEG”, холодильник 'Liebherr Premium”
Освітлення 'BarovierToso” - венеціанський мурмор, 'Flos”, Fabian”, 'Melograna blu”, 'Flamant”.
Сантехніка “Duravit”, 'VileroyBoch”, “Jacuzzi”. Смішувачі 'Axor, 'Fillip Stark, 'Grohe”. Сауна “Harrtia”.

Цей будинок — не просто нерухомість. Це спосіб життя.
Спокій, затишок, естетика — усе це чекає тут на Вас і Ваших рідних.
Телефонуйте, домовимось про перегляд вже.
Обратная связь
Олександр
офлайн
Похожие объявления
Продаж будинку під Сертифікат, єОселя Буча 19
  • Трехкомнатная
  • 119 м2
  • 7 соток
73 000 $ Без комиссии
Працюємо з програмами єОселя та єВідновлення. Продам Будинок 119кв.м. 2023р. Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Юності, з документами, введений в експлуатацію. Побудований з газоблоку Стоунлайт 30/20/60, D500, закрита територія, (на території 4 будинки). Затишний і комфортний комплекс який складається з 4-ох котеджів для постійного проживання та відпочинку на природі, вихід на свій невеликий ставок, поблизу ліс. екологічна територія. Дитячий садочок та школа в 700 м від будинку. Продуктовий супермаркет 500 м , будівельний супермаркет 300 м. Комунікації: вода свердловина, електроенергія 7кВт, 380В прямий договір ДТЕК з можливістю збільшення потужностей Кв., швидкісний Інтернет (оптоволокно), каналізація. Ділянка 7 соток - приватизований. Деталі за тел. +380687168405 Максим
Буча
Будинок в Заріччі кафе “Млин” Яремче 11
  • Двухкомнатная
  • 246 м2
  • 5 соток
65 000 $ Без комиссии
Пропонуємо вашій увазі двоповерховий будинок з гаражем, який використовувався свого часу як кафе та комерційні приміщення. Будинок знаходиться в селі Заріччя Надвірнянського району, неподалік від центральної траси Н09, яка веде на Буковель і далі в Закарпатську область. Відстань до траси — всього 100 метрів центральною вулицею. Будівля може бути використана як кафе, міні-готель або ресторан, залежно від бачення нового власника. Земельна ділянка має площу 5 соток, з можливістю оренди ще 3 соток, що межують з центральною вулицею (фасадна частина). Будинок має три поверхи. На цокольному поверсі розташоване кафе: зал, кухня, складське приміщення, туалет. На другому поверсі були торгові місця, а на третьому планувалося облаштування окремих ізольованих місць (кабінок для кафе). Загальна площа приміщення становить 246 м². Щодо комунікацій: на території є свердловина з водою, підключене трифазне електропостачання потужністю приблизно 15-20 кВт, проведений газ, встановлений газовий котел для опалення. Також є гараж для авто. Якщо вас зацікавила пропозиція, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, де ви переглядаєте це оголошення.
Яремче
Будинок в Ланчині Яремче 18
  • Двухкомнатная
  • 188 м2
  • 10 соток
100 000 $
Пропонуємо вам двоповерховий будинок загальною площею 188 м², який знаходиться в селі Ланчин. Будинок побудований у 2008 році на бутобетонному фундаменті, стіни цегляні та втеплені пінопластом товщиною 8 см, перекриття виконане дерев'яними балками. Земельна ділянка площею 0,10 га має правильну прямокутну форму. Планування будинку вільне, кімнати розміщені на декількох рівнях. Загалом у будинку є 5 кімнат, кухня, санвузол, два коридори та гараж. До будинку підведені всі необхідні комунікації (газ, світло, свердловина, септик). Опалення газове, встановлений газовий котел. Подвір’я вкладене бруківкою, встановлені залізні ворота. Доїзд до будинку в будь-яку пору року можливий легковим автомобілем, від центральної дороги всього 600 метрів. Вся необхідна інфраструктура (магазини, лікарня, школа, аптека тощо) знаходиться в межах 1 кілометра. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.
Яремче
офлайн
Олександр
На сайте с 16 апреля 2020