Без комиссии
1  / 20
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 1
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 2
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 3
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 4
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 5
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 6
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 7
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 8
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 9
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 10
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 11
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 12
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 13
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 14
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 15
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 16
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 17
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 18
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 19
Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки - фото 20

Будинок, 3 пов. 5 соток. Євроремонт. СТ «Зелені Луки», Осокорки

Гнедин

Пожаловаться
116 500 $
971 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4853068
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Затишний будинок з ремонтом на Осокорках в районі 1-го шлюзу!

Продається просторий триповерховий будинок площею 120 м2, розташований на ділянці 5 соток у Бориспільському районі в садовому товаристві «Зелені Луки» за адресою: вулиця Геологів, 213 (Осокорки, район 1-го шлюзу). Ця затишна домівка — ідеальний вибір для тих, хто мріє про комфортне життя поруч із природою, але з легким доступом до міської інфраструктури.

Будинок цегляний, повністю укомплектований меблями та технікою, включаючи холодильник, пральну машину, телевізор. Особливого затишку додає наявність каміна.

Усі комунікації заведені в будинок: електричне опалення (електрокотел), центральний водопровід, а також власна свердловина для додаткового водопостачання. Газ заведений на ділянку (2 метри від будинку).

Планування будинку продумане для максимального комфорту. На першому поверсі розташований передпокій з місткою шафою-купе та сходами на другий поверх, два санвузли та велика кухня, що стане серцем вашого дому. Другий поверх включає три кімнати: одна з виходом на балкон та дві затишні спальні.

На третьому поверсі знаходиться одна велика простора кімната, яка ідеально підійде для відпочинку та розваг, адже тут є більярдний стіл та спортивний тренажер.

Ділянка навколо будинку доглянута, з фруктовими деревами, а також місцями для паркування 1-2 автомобілів. Додатково є велике підсобне приміщення.

Територія СТ закрита, під цілодобовим відеоспостереженням та сигналізацією, а сусіди мешкають цілий рік, що створює дружню та безпечну атмосферу.