Без комиссии
1  / 20
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 1
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 2
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 3
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 4
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 5
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 6
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 7
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 8
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 9
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 10
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 11
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 12
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 13
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 14
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 15
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 16
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 17
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 18
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 19
Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру - фото 20

Будинок 266 м² Білогородка, 7.6 соток, ГАЗ, ПІДВАЛ по всьому периметру

Белогородка

Пожаловаться
290 000 $
1 090 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4782965
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 266 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7.5 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Душевая кабина, Терраса, Гараж, Автонавес, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж одноповерхового будинку у Білогородці

Сучасний будинок поруч з Києвом у спокійній обжитій локації. Підходить для постійного проживання великої родини.

Площа будинку 266 м²
Ділянка 7.6 соток
Тераса 17 м²
Висота стелі 3 м
Повноцінний підвальний рівень по всьому периметру

Газ
Електрика 20 кВт, 380 В
Свердловина 42 м
Септик
Дренаж дощової води
Інтернет
Вивід під електрокотел
Система автополиву

Будівництво

Стіни облицювальна цегла + чорнова цегла + утеплення перліт
Товщина стін 520 мм
Дах монолітне перекриття
Дерев’яна кроквяна система
Утеплення 200 мм
Металочерепиця

Великий цокольний поверх дає можливість облаштувати спортзал, майстерню, винний льох або укриття.

Будинок новий, якісно побудований, всі комунікації підведені.

Такі будинки з газом і підвалом поруч зі столицею довго не затримуються.
Їх забирають першими.
Обратная связь
Міла
офлайн