Без комиссии
1  / 16
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 1
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 2
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 3
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 4
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 5
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 6
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 7
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 8
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 9
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 10
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 11
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 12
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 13
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 14
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 15
Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник - фото 16

Будинок 130 м2/КМ/10 км Київ/Юрівка/ газ/ 6 соток/без комісії/ власник

Юровка

Пожаловаться
144 900 $
1 115 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 февраля 2026, ID: 4791320
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 130 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6.19 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Автонавес 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Закрите котеджне містечко на 8 будинків.
У продажу залишилось лише 4 будинки.

Тихе місце поруч із Києвом для комфортного життя.
Власний двір, закрита територія та однорідне сусідство.

10 км від Києва по Одеській трасі (Юрівка, Віта-Поштова).

Без комісії для покупця.
Можливий аргументований торг після перегляду.
Перегляд можливий у будь-який день за домовленістю.

Продаж одноповерхового будинку 130 м² у котеджному містечку | Юрівка, вул. Лугова, Віта-Поштова

Будинок знаходиться у закритому котеджному містечку на 8 будинків зі спільною огорожею та автоматичними воротами. Поруч — школа, дитячі садочки, супермаркети Фора та Сільпо, зупинка транспорту (500 м), озеро та заклади відпочинку.

Основні характеристики:
• Площа будинку — 130 м²
• Земельна ділянка — 6 соток
• Г-подібне планування будинку створює приватний внутрішній дворик — ідеальне місце для тераси, барбекю та зони відпочинку
• Висота стелі — 3,10 м

Технічні характеристики:
• Стрічковий армований фундамент (1,20 м)
• Бетонна плита (12 см), армована сіткою (10 мм)
• Бетонна стяжка, товщина (7 см)
• Газобетонні стіни М500
• Утеплення стін — 12 см, фундаменту — 6 см