Без комиссии
1  / 20
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 1
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 2
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 3
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 4
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 5
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 6
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 7
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 8
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 9
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 10
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 11
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 12
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 13
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 14
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 15
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 16
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 17
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 18
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 19
Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин - фото 20

Будинку з ділянкою на 45 соток, 700 кв.м, 5 кім, вихід на воду. Козин

Козин

Пожаловаться
2 490 000 $
3 557 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 октября 2025, ID: 4409770
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 700 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 45 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин, Сигнализация, Охраняемая территория, Гараж, Автонавес, Подсобные помещения, Баcсейн 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Козин, Дамба 2 км.Продаж будинку з виходом на Дніпро.Площа 700 м2, ділянка 45 соток. 5 кімнат, більярдна, кабінет, вітальня з каміном, сауна з закритим басейном, веранда з багатозоним захистом від вітру, дощу, сонця, зона BBQ, відкритий басейн, 2 гаражі, елінг та спуск катера на воду, гостьовий будинок, дитячий майданчик. Закрита територія під цілодобовою охороною. Власна скважина, центральна каналізація, газовий котел, тепла підлога.2.990.000 долл США
Обратная связь
Никончук Яна
офлайн