Без комиссии
1  / 10
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 1
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 2
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 3
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 4
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 5
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 6
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 7
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 8
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 9
Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком. - фото 10

Буча Лісова продаж таунів на межі з міським парком.

Буча

Пожаловаться
110 000 $
1 028 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 21 марта 2026, ID: 4859280
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 107 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 0.01 сот.
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Лісова Буча поруч з бучанським міським парком в закритому комплексі продаж готових таунів з можливістю вибору розташування, площі земельної ділянки.
Комплекс передбачає 24 тауни з земельними ділянками від - 146 м.кв до - 288 м.кв.
Загальна площа одного тауна - 107.57 м.кв.
Чотири окремі кімнати (одна кімната на першому поверсі і три на другому).
Два сан вузли.
Простора кухня з виходом на прибудинкому територію.
Комунікації:
- газ
- електрика
- централізована вода
- централізована каналізація.
Гнучкі умови продажу з можливістю розтермінування від 6 місяців до 18 місяців з першим внеском - 30 %.
Ціна таунів від 110 тис. дол - до 125 тис. дол в залежності від площі ділянки та розташування.
Здача першої черги літо 2025 року.
Тел: 09******05
Обратная связь
Наталія
офлайн
Похожие объявления
Продам будинок в м.Підгородне Подгородное 7
  • Пятикомнатная
  • 42 м2
  • 12 соток
25 000 $
Продам будинок в м.Підгородне. 42 кв.м. (2 кімнати, 2 коридора, кухня і душова кабіна). Газове опалення. На территорії ділянки 0.12га є також сарай, літній душ, туалет, скважина, сад, рівний доглянутий город. Ділянка широка, є можливість поділу та забудови. Неподалік магазини, базар, транспорт і т.д. Приватизація, кадастровий номер, все є. Ціна-25 тис. $. Валентина, т.050-61-87-728.
Подгородное
Продаж великого маєтку у с. Надія (Радгоспне) Кривой Рог 19
  • Пятикомнатная
  • 300.7 м2
  • 12 соток
110 000 $
Ексклюзивний маєток у с. Надія (Радгоспне) — Ваш власний острів затишку та енергонезалежності! Шукаєте простір, де кожен член родини почуватиметься вільно? Цей величний двоповерховий будинок створений для тих, хто цінує масштаб, комфорт та сучасні технології. Є кадастровий номер. Головні переваги, які ********* у себе: Простір для кожного: 4 просторі та світлі спальні кімнати — ідеально для великої родини або облаштування кабінету та гостьових зон. Серце будинку: Велика вітальня (зала) з каміном, де Ви зможете збирати друзів за святковим столом або насолоджуватися затишними вечорами з близькими. Максимальна зручність: Два сучасні санвузли (на кожному поверсі), що позбавляє ранкових черг та додає комфорту. Енергонезалежність у подарунок: На даху встановлені сонячні панелі, які залишаються новим власникам! Це ваша свобода від рахунків за електрику! Чому саме цей будинок? Локація: Тихе та мальовниче селище Надія (колишнє Радгоспне) — це свіже повітря, спокій та всього кілька хвилин від міста. Стан: два повноцінні поверхи з продуманим плануванням. Прибудинкова територія: Велика ділянка, де вистачить місця і для ландшафтного дизайну, є зона для барбекю,велика альтанка для зустрічей з рідними та друзями, також можно розмістити басейн. Цей маєток — не просто нерухомість, це інвестиція у Ваш новий рівень життя! ???? Телефонуйте прямо зараз, щоб записатися на перегляд і відчути атмосферу цього дому на власні очі!
Кривой Рог
Загородный дом возле водоема Васильков 8
  • Четырехкомнатная
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $ Без комиссии
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильков, Пінчуки
офлайн
Наталія
На сайте с 16 апреля 2020